Kategórie

Výrobcovia / značky

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

NÁVODY NA POUŽITIE

PREVÁDZKOVANIE A PRENÁJOM KÁVOMATOV

KÁVOVAR ZDARMA

O NÁS

Nové produkty

KÁVA  Počet produktov v kategórii: 244

Podkategórie

 • LAVAZZA
  • KÁVA LAVAZZA je káva s dlhoročnou históriou, ktorá siaha až do roku 1895, kedy Luigi Lavazza otvoril malý obchod s potravinami v Turíne v Taliansku. Vyrábal praženú kávu, miešaním kávových zŕn rôzneho druhu a pôvodu, vytváral nové vône a chute, ktoré si získavali čoraz viac obľúbencov. Už vtedy chcel byť vo všetkom čo robil najlepší.Keby tak vedel, že sa mu to nakoniec podarí, a že jeho práca veľmi rýchlo prinesie ,,ovocie úspechu.“

  • Spoločnosť spravuje teraz už 4. generácia rodiny Lavazza a v roku 2015 oslávila neuveriteľných 120 rokov svojej existencie a presne ako dobré víno, ktoré rokmi len zreje, tak aj táto spoločnosť, rokmi len prekvitá a určite bude aj naďalej.

  • Lavazza vyrába kávu dostupnú pre všetkých, v rôznych cenových kategóriách. Kvalitná Lavazza za dostupnú cenu je Lavazza Qualita Rossa s perfektne vyváženou zmesou kávy Arabica a Robusta. Pre tých, ktorí si však radi vychutnajú najvyššiu kvalitu ponúka kávu Lavazza Pienaroma, 100% vyrobenú z najvyberanejších zŕn kávy Arabica.
 • KIMBO
  • ZNAČKA KIMBO bola zrodená v meste Neapol, už vtedy známemu vďaka svojmu umeniu výroby kávy. Začalo to už pred vyše 50 rokmi, keď traja bratia – Francesco, Gerardo a Elio Rubinovci - začali spolu pražiť kávu v otcovej starej pekárni.
  • Konkurencia bola vždy vysoká, to ich však nikdy neodradilo. Nezačínali vo veľkom, no chýr o ich espresse čoskoro prekonal hranice ich susedstva a ľudia sa pomaly ale isto začali dozvedať, že v kávovom priemysle stúpa nová hviezda. Ľudia prichádzali z veľkých diaľok aby sa o tom mohli presvedčiť na vlastnej koži. Zvesti sa šírili, obchodu sa darilo a bratia Rubinovci sa stávali zo dňa na deň čoraz viac slávnymi.
  • Čoskoro začali prichádzať s nápadmi ako vo svete kávy zanechať svoju značku, ako vylepšiť zážitok z pitia kávy i kávu samotnú. V 1960 sa bratia Rubinovci chopili príležitosti a využili nový systém balenia kávy. Išlo o revolučný nápad začať baliť kávu do vákuovo balených plechoviek. S pomocou tohto vynálezu už nebola neapolská káva limitovaná len na Neapol – mohla vyraziť do sveta čerstvá ako priamo z kaviarne.
 • SEGAFREDO
  • TALIANSKA KÁVA sa vždy mohla tešiť veľkému úspechu po celom svete a káva Segafredo nijako nezaostáva. Spoločnosť Massimo Zanetti Beverage Group, pod ktorú Segafredo patrí, sa môže hrdo nechať titulovať ako najväčšia súkromná spoločnosť v kávovom priemysle.
  • ,,Káva je jedným s najpoužívanejších produktov sveta, nápoj pre kreativitu a dynamickú inteligenciu. Perfektný spôsob ako prebudiť vaše zmysly v ktorúkoľvek časť dňa.“ Toto sú slová a zároveň akési motto, ktorým sa spoločnosť riadi. Káva tvorí veľkú časť talianskej tradície a užíva sa každý deň v každom kúte sveta.
  • Káva všetkých druhov zo zŕn Arabiky a Robusty si určite nájde cestu aj práve k Vám. Od šálky mokka cez espresso špičkovej kvality až po bezofeínovú kávu. Nech už je Vaše rozhodnutie akékoľvek, úlohou Segafredo Zanetti je vždy jedno a to isté. Ponúknuť Vám jedinečný a špeciálny produkt, výsledok dlhodobej práce, vášne a profesionalizmu.
 • PELLINI
  • KÁVA PELLINI - značka založená rodinou Pellini, ktorej vášeň pre kávu prekvitala po generácie. Táto vášeň prerástla do zápalu pre vec a Pellini sa všetkými možnými spôsobmi pokúšala vylepšiť kvalitu svojej kávy. Práve túto kvalitu vedia ľudia oceniť celosvetovo, čo spôsobilo značný rast spoločnosti, či už z hľadiska distribúcie vo svete, alebo obľúbenosť v domácom Taliansku. 
  • V Pellini znamená výroba kávy dlhý a kontrolovaný postup. Najlepšie kávové plantáže sú obstarávané tými najlepšími ľuďmi. Káva potom ďalej prechádza tým najpresnejším spracovaním a najlepšími dostupnými technikami. To v konečnom dôsledku prináša spoločnosti práve ich hrdosť, prestíž a rešpekt medzi ostatnými výrobcami kávy. 
  • Ich cieľom je byť „Unikátni a neomylní.“ Spoliehajú sa pri tom na celú škálu odborníkov zabezpečujúcich všetko od kontroly celkovej výroby, až po ochutnávanie a vyberanie tých najlepších zŕn arabiky a robusty z rôznych krajín pre zabezpečenie len toho najlepšieho materiálu na výrobu toho najlepšieho nápoja. Každá jedna kombinácia, každý jeden výrobok si prešiel tou najpoctivejšou selekciou surovín, aby bola vylepšená chuť i vôňa produktu v každom ohľade.
 • LUCAFFÉ

  Lucaffé – kvalita a šarm - Cesta za úspechom je málokedy ľahká. Vyžaduje odhodlanie, kreatívne metódy práce, schopnosť nevzdávať sa pri prekážkach a samozrejme samotnú tvrdú prácu. Ani v oblasti kávy to nefunguje inak. Tie spoločnosti, ktorých zakladatelia obetovali svoj čas, prostriedky a úsilie, sa dostali na vrchol, kým iné upadli do zabudnutia a nikdy neopustili miesto svojho začiatku. Príbeh tvrdej práce a rýchleho vzostupu sa spája aj s ďalšou talianskou kávou – Lucaffé .

  Tak ako všetci ostatní, aj Lucaffé začínala v malom. Malý obchodík v malom meste, meno ktoré dovtedy nikto nepoznal, káva o ktorej nikto predtým nepočul. V dnešnej dobre by asi nikto nepovedal, že káva s tak veľkým menom bola kedysi nepoznaná svetom.

  Svoje miesto na výslní si určite zaslúžila. Za obyčajných 14 rokov dokázala premeniť svoj predaj z jedného milióna balení za rok až na dna milióny balení za mesiac.

  Spoločnosť bola založená v roku 1996 na brehoch Gardského jazera mužom menom Gian Luca Venturelli. Spoločnosť začala rapídne narastať a začali sa rozširovať metódy spracovania, praženia i balenia. V roku 2004 sa pražiareň presunula do Carpanedola neďaleko inej spoločnosti riadenej Gianom Lucom Vertunellim, ktorá funguje pod menom La Piccola. Ich spolupráca priniesla úspech jednej i druhej strane.

  Gian Lucca Venturelli osobne ochutnáva všetky vzorky kávových zŕn a tiež uskutočňuje pravidelné návštevy plantáží producentov, od ktorých kávové zrná nakupuje. Nech už ide o kávové zrná ktoréhokoľvek z troch kávových kontinentov, či už Afriky, Ameriky alebo Ázie, vzorka každého jedného z nich musí prejsť priamo jeho osobnou kontrolou, kým sa vôbec začne zvažovať jej použitie v ďalšom procese spracovania.

  V Lucaffé sú si vedomí svojej zodpovednosti za výsledný produkt, a preto ich zamestnanci osobne dohliadajú na jednotlivé časti výroby. Avšak, kým sa káva dostane do pražiarne, mohlo by dôjsť k jej znehodnoteniu. Aby sa tomu zabránilo, prenášané kávové zrná sú pod priamou kontrolou Lucaffé, sú po celú dobu prepravy balené v obaloch z prírodných ekologických materiálov. Ako príklad by sme mohli uviesť zrná najkvalitnejšej odrody kávy Jamaica Blue Moutain, ktoré sú prepravované v drevených sudoch. Tie okrem funkcie ochrany zachovávajú aj nezameniteľnú arómu kávy.

  Jednotlivé druhy káv sú potom spoločne zmiešavané odborníkmi do najrôznejších zmesí tak, aby si medzi nimi vedel vybrať každý podľa seba.

  Počas praženia sa dbá na to, aby sa nič neuponáhľalo. Uprednostňuje sa jemné dlhšie praženie pri nižšej teplote, ktoré zaručuje získanie kávy vyššej kvality, ktorá aj po pražení obsahuje všetky zdraviu prospešné látky. Esenciálne oleje ostávajú ochránené a samotné zrná si zachovávajú pekný tvar a vyvážený obsah kofeínu.

  Ako špecialista na mleté kávy, určite by nebolo treba zabúdať na tzv. podovú kávu, ktorá nezameniteľne patrí medzi najvýznamnejšie produkty Lucaffé. Hneď po zomletí sa papierové pody naplnia kávou, ktorá sa v dusíkovej ochrannej atmosfére vákuovo zabalí do obalu. Papierové pody predstavujú praktické balenie pre mletú kávu s presnou dávkou na prípravu espressa a Lufaffé ich vyrába pre všetky značky svojich káv, či už ide o ich originálne zmesi, stopercentnú Arabiku alebo iné odrodové zmesi.

  Takže ak ste fanúšikom espressa a máte chuť na pravú taliansku kávu, ktorá si napriek svojej mladosti dokázala urobiť veľké meno, Lucaffé vás určite nesklame. 

 • VERGNANO
  • KÁVA VERGNANO - ,,Tí, ktorí si vyberajú našu kávu si vyberajú produkt z pochádzajúci z bohatej minulosti a ktorý stále hľadí na budúcnosť... .“ Toto sú slová spoločnosti Vergnano. Sami uznáte, niet nad prvý dojem a tieto slová vo Vás už na začiatku prebudia očakávanie niečoho veľkého.
  • A Vaše očakávanie budú určite naplnené. Vergnano je totiž najstaršia talianska káva vôbec zrodená už v roku 1882 v oblasti Piemont. Spoločnosť založila rodina Vergnano, po ktorej spoločnosť nesie svoje meno. Ide už o piatu generáciu tejto rodiny, ktorá hrdo vedie spoločnosť dodnes. Ide o pracovitú rodinu a presne ako úvodný citát povedal, vždy hľadajú spôsob ako vylepšiť ich produkty.
  • Nie všetko veľké malo aj veľký začiatok. Spoločnosť bola založená v malej lekárni, v malom mestečku Cheri blízko Torina Dominicom Vergnanom. Jeho vášeň a zápal pre vec viedla k založeniu malého obchodu. No z malého podniku sa však čoskoro stal veľký. Dominico sa po pár rokoch naučil ako vyrábať dobrú kávu a ako ju úspešne šíriť ďalej. Vyplatilo sa mu to a začal rýchlo expandovať, čo viedlo k otvoreniu 3 kávových skladov v Turine, Albe a Cheri. To však nebolo to najdôležitejšie, čo viedlo k rozvinutiu a raketovému vzostupu spoločnosti. Tým významným krokom bola kúpa farmy produkujúcej kávu v Keni.
 • POPRADSKÁ
  • POPRADSKÁ KÁVA ponúka široký výber druhov káv, či ide už o mleté kávy, zrnkové kávy, instantné kávy či dokonca bezkofeínové kávy.
  • Špičkou medzi mletými kávami je káva Extra špeciál vyrobená zo 100% zŕn kávy Arabika vo vákuovom balení, ktorá sa teší obľúbenosti najmä kvôli svojej unikátnej aróme a chuti. Nezaostáva za ňou ani zmes Štandard Premium, ktorá je zase kombináciou zŕn Arabika a Robusta, ktoré jej dodávajú plnú a intenzívnu chuť.
  • Ak si skôr potrpíte na zrnkovú kávu, určite nemôžete vynechať kávu Finca caffé. Ide o praženú zmes Arabiky a Robusty a nie len tak o nejakú, ale o najvyváženejšiu zmes, akú vôbec Popradská káva ponúka. Tento ideálny pomer jej dodáva lahodnú krémovú a harmonickú chuť.

 • TCHIBO

  Tchibo – gigant z Nemecka - vo svete nemeckej kávy sa postupne posúvame ďalej a to k spoločnosti, ktorú mnohí z Vás dobre poznajú. A možno aj z iného pohľadu - nie len ako predajcu kávy. Tchibo je výnimočná tým, že funguje vo viacerých odvetviach, čo je pre výrobcu kávy naozaj dosť netypické. Napriek tejto skutočnosti sa spoločne pozrime predovšetkým na bohatú kávovú históriu tejto nemeckej hviezdy.

  Ako vždy sa to začalo snahou a nápadom mladého začínajúceho podnikateľa menom Max Hertz. Tento domáci obyvateľ Hamburgu, ktorý vyštudoval obchod, v roku 1949 so svojim partnerom položili prvé základy spoločnosti dnes známej ako Tchibo Group.

  Ich geniálny nápad posielať praženú kávu svojim zákazníkom poštou bol významným krokom revolúcie obchodu z kávou. Už vtedy boli inovatívni vo svojich spôsoboch. Zákazníkom umožňovali výber balenia. Mohli si ich nechať doručiť v plechovke, zašité vo vrecúšku vyrobenom z vreckovky alebo dokonca z utierky.

  Spolu s týmto poštovým servisom začali v Tchibo publikovať aj rovnomenný časopis, v ktorom sa nachádzali rôzne módne tipy, zábavné príbehy, novely, horoskopy, rôzne vzory na šitie a mnoho ďalšieho.

  V roku 1953 sa opäť posunuli na vyššiu úroveň tým, že okrem už zaužívaného rozvozu kávy poštou si mohli zákazníci kúpiť kávu priamo z budovy vedľa pražiarne – prakticky priamo z výroby. Bývalý zamestnanec tvrdí, že balenia kávy priam lietali z poličiek.

  Uspokojiť sa s priemernosťou rozhodne nebol ich štýl, pretože onedlho urobili ďalšiu dieru do sveta, do sveta nemeckej kávy a to zmesou kávy Tchibo Gold - Mocca. Kým dovtedy sa zmesi mokka vyrábali z maxima 5 rôznych druhov káv, táto bola vyrobená až z 9 druhov, čím sa okamžite stala najpopulárnejšou kávou Nemecka. Aby toho nebolo málo, tak čoskoro začali predávať kávu aj v priesvitných nádobkách, aby sa zákazník mohol potešiť pohľadom na kávu skôr ako si ju vychutná.

  Následne v roku 1955 otvorili prvý oficiálny obchod s kávou a to v ich domovskom meste – v Hamburgu. Tento obchod bol výnimočný tým, že predtým ako ste si objednali celé balenie kávy, dostali ste šálku kávy ako vzorku na ochutnanie.

  V ďalších rokoch začala výrazná expanzia, kedy Marx so svojou ženou cestoval po krajine, otváral nové obchody a naberal nových zamestnancov. V roku 1958 bolo v Nemecku 77 obchodov a v roku 1965 dokonca už viac ako 400.

  V najbližšom období sa spoločnosť rozrástla ešte viac a dostávala sa čoraz viac do povedomia ďalších a ďalších ľudí. Začala byť uznávaná ako stabilizovaná firma, objavila sa v televízii, vytvárala nové zmesi káv a otvorila v Hamburgu svoju prvú veľkú pražiareň.

  Keď v roku 1965 Marx Hertz zomrel, na jeho miesto nastúpili jeho synovia Michael a Günther. Práve pod ich vedením Tchibo rozšírilo svoj tradičný sortiment a začali predávať aj veci, ktoré nie sú spojené z jedlom.

  V dnešnej dobre už ide o mohutnú svetoznámu spoločnosť. Kaviarne, obchody, príslušenstvo a dokonca aj stroje na výrobu kávy u vás doma. Ich výrobky a káva sú nadštandardné a stále si držia vysoko postavené miesto v rebríčku kvalitných káv.

  Teraz, keď už poznáte minulosť kávy Tchibo , si možno aj táto káva ľahšie nájde cestu k vášmu srdcu.

 • JACOBS
  • Nepatrí medzi najstaršie, no jej história je rovnako dôležitá a pestrá ako u iných. Všetko sa to začalo v roku 1895 keď Johann Jacobs položil prvé základy dnes už mohutnej spoločnosti v Brémach. Len 26-ročný syn farmára si otvoril obchod s lahôdkami, medzi ktorými si našla miesto aj káva, ktorá ho v blízkej budúcnosti tak preslávila. Stal sa jedným z prvých maloobchodných predajcov kávy.
  • Jej „korunným“ dielom je káva Jacobs Krönung. Najlepšia, často označovaná aj ako vlajková káva spoločnosti Jacobs bola vytvorená v roku 1966 a meno Krönung ( čo v preklade znamená korunovácia ) hrdo reprezentuje túto kávu najvyššej kvality.
  • Sny a snívanie sa stali akýmsi mottom pre Jacobs. Snívať s otvorenými očami nie je v podaní značky Jacobs iba prázdnym sloganom, ale je aktívnou víziou pomôcť ľuďom vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a pustiť sa do plnenia vlastných snov.
 • MUSETTI
  • KÁVA MUSETTI .Talianske kávy sú špička. Sú známe vo svete a zastávajú popredné miesta vo viacerých rebríčkoch. Už sme mali taliansku kávu s prívlastkom najdlhšej tradície, kávu s najvyššou kvalitou, kávu preslávenú svojou výnimočnosťou a originalitou, či kávu ktorá svojím úspechom neohrozene triumfuje vo svete.
  • Na čom záleží je láska a zážitok a veľké veci vznikajú z vášne. Takže ak si dostatočne bláznivý aby si žil pre to v čo veríš, všetko sa stáva možným. Ja som sníval o chuti, atmosfére, o dobrej káve ... „ Tento citát vás privíta ako prvý a hneď si viete predstaviť ako to bude pokračovať. Tento zápal je ukázaný aj v tom, že Musetii okrem spoločnosti na výrobu kávy má aj vlastnú „Školu espressa,“ pre tých, ktorý by si radi zvolili kariéru barmana na špičkovej úrovni.
  • V čom Musetti vyniká oproti ostatným spoločnostiam na výrobu kávy je spomínaná škola baristov. Ide o naozajstnú taliansku školu poskytujúcu špičkový a seriózny tréning vytvorený z viacerých úrovní. Počas tréningu sa naučíte ako správne nastaviť mlynček a stroj na espresso aby bol výsledok čo najlepší. Takisto sa naučia ako vytvoriť perfektnú penu a upraviť teplotu mlieka. Na škole je aj možnosť kurzu pre pokročilých, kde vás naučia techniku tzv. Latte art na výzdobu len pomocou pohybu džbánu s mliekom a ako pripraviť nápoje s chladným penovým mliekom, ochutené kávy a horúce čokolády.
 • TONINO LAMBORGHINI
 • PLANTÁŽNA KÁVA QUBIK A...
 • MAURO
 • DALLMAYR

  Dallmayr - mníchovská lahôdka 

  Na históriu sú všetky spoločnosti patrične hrdé . Bohatá história sa automaticky spája so skúsenosťami, tradíciou, pokrokom a celkom určite aj s kvalitou výsledného produktu. Kvalita overená časom je to, čo dokáže urobiť dobré meno. Poďme sa teda pozrieť na spoločnosť, ktorej začiatky siahajú až 300 rokov dozadu.

  Úplne na začiatku okolo roku 1700 sa v Mníchove usadil obchodník menom Christian Reitter a položil základy niečoho, čo sa neskôr premenilo na spoločnosť Dallmayr akú ju poznáme dnes. V tej dobe však ešte nepredával kávu a o značke Dallmayr sa ani nechyrovalo.

  Meno Dallmayr dostala spoločnost až v roku 1870 od svojho vtedajšieho majiteľa Aloisa Dallmayra. Ten v roku 1895 zomrel a spoločnosť získal Anton Randlkofer. Po Antonovej smrti spoločnosť zdedila jeho žena Tereza, čo bola na tú dobu nevídaná vec. Spoločnosť riadila žena. Pod jej vedením však spoločnosť kvitla a stala sa jednou z najznámejších predajní s lahôdkami v Európe.

  Všetko vychádzalo podľa plánov až do roku 1931, kedy nastali pre spoločnosť ťažké časy a musela začať odznova. Ďalší dedič Hermann Randlkofer sa rozhodol obnoviť spoločnosť znova, no tentokrát to skúsil s kávou. Hneď v roku 1933 bolo zriadené samostatné oddelenie venované špeciálne káve. Založil ho len 19-ročný expert na kávu Konrad Werner Wille. Ten začal skupovať zelenú kávu, dohliadať na jej spracovanie a praženie a takisto organizuje predaj. Vo svete kávy sa natrvalo objavuje nová značka – Alois Dallmayr.

  V roku 1940 však nastala nová katastrofa. Pri bombardovaní je budova firmy zrovnaná so zemou a Paul Randlkofer a Konrad Werner Wille vynakladajú všemožné úsilie na jej rekonštrukciu. Tá prebehne úspešne a rovnako sa darí aj obchodu. Dokonca rastie v popularite natoľko, že si vybudovala rovnaké meno a rešpekt ako kedysi pôvodný obchod s lahôdkami.

  Spoločnosť navyše začína rozbiehať prvé vysokokvalitné produkty pre predajné automaty. V roku 1991 sa začína ich expanzia do sveta a prvé automaty nachádzajú svoje miesto v centrálnej a východnej Európe.

  Odvtedy, až do dnes ich rozširovanie postupuje. Stali sa dostupnými v čoraz viacerých kaviarňach a obchodoch s kávou. Ich meno rástlo rovnako ako zástup ich zákazníkov.

  V Dallmayr sú si vedomí svojej histórie a nechcú aby sa ich skúsenosti a tradície vytratili. V roku 2014 založili ich vlastnú akadémiu pod sloganom „Vedomosti vytvárajú silu.“

  Jedným z ich najprestížnejších výrobkov je káva, ktorej zmes vznikla už okolo roku 1960. Jej autorom je už spomínaný „praotec“ kávy Dallmayr Konrad Werner Wille. Ide o prémiovú zmes 100% arabiky zozbieranú z najlepších pestovateľských oblastí sveta. Jej najznamenitejším prvkom sú práve zrná arabiky z južnejších oblastí Etiópie – rodiska kávy.

  V dnešnej dobe už ide o svetoznámu značku a o jednu z najprestížnejších a najznámejších nemeckých káv. Drží sa svojich koreňov v Mníchove a ich ostatné lahôdky sú stále dostupné pre tých, čo majú chuť na niečo iné ako len na kávu.

  Verím, že teraz ste už presvedčení, že za každým hrnčekom kávy stojí to najlepšie z minulosti i to významné a nové z prítomnosti. A ak viete oceniť dlhoročnú tradíciu kávy, či ste milovníkom iných dobrôtok, Dallmayr bude zrejme aj pre vás to pravé miesto, kde nájdete presne to, čo hľadáte.

 • ILLY
  • Začalo to v roku 1933 keď Francesco Illy založil Illycaffè. Avšak prvým veľkým krokom bol vynález tzv. illetty. Išlo o prvý vysokotlakový stroj na espresso, ktorý pracuje na patentovanom systéme oddelenia zohrievania vodou a tlaku. Jeho metódy tlakového balenia mu v konečnom dôsledku zabezpečili export do Holandska a Švédska už okolo roku 1940.
  • Ernesto, syn zakladateľa spoločnosti Francesca, získal doktorát v chémii a k spoločnosti sa pridal práve okolo roku 1940. Jeho zápal pre vec a znalosti spôsobili ďalší masívny rozvoj spoločnosti, hlavne po strane nových vedeckých a technických vynálezov.Dn es je Illy známa vo vyše 140 krajinách ako prémiová talianska káva a to pod vedením Ernestovho syna Andrea, ktorý ďalej pokračuje v rodinnej tradícii a inováciách.
  • Spoločnosť je známa a uznávaná na 5 kontinentoch pre jej vysokú kvalitu a nezameniteľnú zamatovú chuť, už spomínanej kávy vyrobenej z 9 rôznych druhov 100% arabiky. Za svoju misiu, vášeň a posadnutosť považujú potešenie tých čo si radi užívajú života cez ich vyhľadávanie najlepšej kávy, ktorú vie príroda poskytnúť spracovanú najlepšími technológiami im dostupnými a hľadaním krásy vo všetkom čo robia.
 • BUONDI
 • GIMOKA
 • JÚLIUS MEINL
 • TUPINAMBA

  Zľava 30% pri odbere celého kartóna.

 • NEW YORK
 • ALFREDO

  Zľava 20 až 30% pri odbere celého kartóna.

 • MOVENPICK
 • MOKARICO
 • RIOBA
 • BRISTOT
 • VETTORI
 • PASSALACQUA
 • CORSINI
 • IZZO
 • NESCAFÉ
 • JULIETTA

  Zľava 30% pri odbere celého kartóna.

 • BIO KÁVA SIMON LÉVELT
 • ČERSTVÁ PRAŽENÁ KÁVA
  • POSTUP SPRACOVANIA ČERSTVO PRAŽENEJ KÁVY - Zelená káva ako surovina, či už pochádza z vlastnej plantáže nášho dodávateľa čerstvo praženej kávy  alebo nie, sa pred pražením kontroluje v laboratóriu, či vyhovuje predpísaným normám a či jej kvalita sa zhoduje s deklarovanými údajmi. Z rešpektu a úcty ku káve výrobca používa na praženie modernú a pokročilú techniku od firmy Coffee -Tech Engineering. Výsledky a pražiace profily získané na laboratórnej pražiarni sa aplikujú  potom do väčšej, komerčnej pražiarne. Aj po upražení je káva kontrolovaná. Odobrané vzorky sa degustujú (cupping) a meria sa pri nich stupeň praženia (Agtron), prípadne pH.

  • INFORMÁCIA O PESTOVANÍ KÁVY NA VLASTNEJ PLANTÁŽI NÁŠHO SLOVENSKÉHO DODÁVATEĽA ČERSTVO PRAŽENEJ KÁVY  - Aby bolo pitie kávy pre vás naozaj skutočným zážitkom, učíme sa o káve čo najviac od uznávaných odborníkov. Svoje poznatky prehlbujeme aj vďaka pestovaniu vlastnej kávy na plantáži El Colibrí v Kolumbii, kde spolupracujeme s tímom špecialistov z Haciendy Supracafé. Na mieste, kde je plantáž „Dobrej kávy“, žije veľké množstvo vtáctva a medzi ním aj niekoľko druhov kolibríka a preto sme ju pomenovali El Colibrí (zo španielčiny kolibrík). Plantáž sa nachádza v nadmorskej výške 1850 metrov na náhornej plošine v blízkosti mesta Popayán v regióne Cauca. Je vysadená viac ako štyrmi tisícmi kávovníkov druhu Arabica Coffea Yellow Caturra. Plody tejto odrody sú žlté (väčšina odrôd má plody červené). El Colibrí je situovaná v miernom údolí pripomínajúcom svojim okrúhlym tvarom amfiteáter. V dolnej časti plnej stromov, vyviera prameň vody. Prostredníctvom reálnych fotografií a videí máme neustále aktuálne informácie zo všetkých období rastu, kvitnutia, dozrievania a samotného zberu. Sledujeme počasie, vývoj klimatických podmienok a dostávame správy o vykonaných prácach.

  • INFORMÁCIA O DOSTUPNOSTI ČERSTVO PRAŽENEJ KÁVY - vzhľadom k tomu, že máme záujem dosiahnúť čo najlepšiu čerstvosť praženej kávy dochádza k situáciám, kedy možno práve káva z oblasti , ktorú  hľadáte, nie je dostupná. Je to spôsobené tým, že nie vždy  pri našom nákupe sú dostupné všetky druhy čerstvej kávy. Snažíme sa však pre Vás udržiavať čo najširší sortiment čerstvo praženej kávy .
na stránke
Zobrazených 1 - 30 z 244 položiek
 • IL Café 1 kg Rýchly náhľad
  14,90 € s DPH ZASIELAME IHNEĎ
  IL Café 1 kg

  Zrnková káva IL Café 1 kg . Veľkoobchodná zľava 11 % pri odbere od 3 ks a 30% pri odbere od 6 kg.

  14,90 € s DPH
  12,42 € bez DPH
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Simon Lévelt Bio Peru 100% arabika 250 g mletá káva Rýchly náhľad
  5,85 € s DPH 6,50 € -10% ZASIELAME IHNEĎ
  Simon Lévelt Bio Peru 100% arabika 250 g...

  Mletá bio káva s garanciou pôvodu  kávy Peru . Bio kvalita garantovaná certifikovaná symbolom na obale.

  5,85 € s DPH 6,50 € -10%
  4,88 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Simon Lévelt Bio Mexico 100% arabika 250 g mletá káva Rýchly náhľad
  5,85 € s DPH 6,50 € -10% ZASIELAME IHNEĎ
  Simon Lévelt Bio Mexico 100% arabika 250 g...

  Mletá bio káva s garanciou pôvodu kávy Mexico . Bio kvalita garantovaná certifikovaná symbolom na obale.

  5,85 € s DPH 6,50 € -10%
  4,88 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Simin Lévelt Bio Indonézia 100% arabika 250 g mletá káva Rýchly náhľad
  5,85 € s DPH 6,50 € -10% ZASIELAME IHNEĎ
  Simin Lévelt Bio Indonézia 100% arabika...

  Mletá bio káva s garanciou pôvodu  kávy Indonézia . Bio kvalita garantovaná certifikovaná symbolom na obale.

  5,85 € s DPH 6,50 € -10%
  4,88 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Bop Restaurant zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  13,98 € s DPH 16,84 € -17% ZASIELAME IHNEĎ
  Bop Restaurant zrnková káva 1 kg

  Tradičná popradská zrnková  káva od slovenského výrobcu. Výborná chuť, cenovo výhodné balenie. Pražená zrnková káva Restaurant je tvorená zmesou káv Arabica a Robusta, špeciálne pražených na prípravu kávy v profesionálnych kávovaroch. 

  13,98 € s DPH 16,84 € -17%
  11,65 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Gran Aroma Bar zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  17,51 € s DPH 20,60 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Gran Aroma Bar zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva  Lavazza L´Espresso Gran Aroma . Nástupca kávy Lavazza Gran aroma bar prichádza v inom obale a dokonca aj inom zložení . Dlhotrvajúci chuť a zamatová pena, to je Lavazza  L´Espresso Gran Aroma ... . Káva v špičkovej kvalite, má plnú chuť, ktorá je doplnená jemnou čokoládovou príchuťou.  

  17,51 € s DPH 20,60 € -15%
  14,59 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Caffé Espresso zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  16,99 € s DPH 19,99 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Caffé Espresso zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva. Caffé Espresso 100% Arabika je káva vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn odrody Arabika, ktorá má charakteristickú plnú a vyváženú chuť. Veľmi obľúbená zrnková káva, na ktorej chuť sa môžete vždy spoľahnúť.

  16,99 € s DPH 19,99 € -15%
  14,16 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  14,92 € s DPH 16,95 € -12% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva. Lavazza Top Class je zmes Arabiky a Robusty. Zrná Arabiky pochádzajú zo Strednej a Latinskej Ameriky a zrná Robusty z Indonézie. V káve si vychutnáte výraznú krémovo korenistú chuť. Je to stredne pražená káva a vyznačuje sa excelentnou chuťou. Káva má vyšší obsah kofeínu. Lavazza Top Class je asi najžiadanejšou kávou po celom svete.

  14,92 € s DPH 16,95 € -12%
  12,43 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Gran Espresso zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  14,87 € s DPH 17,70 € -16% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Gran Espresso zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva . Lavazza Grand Espresso je zmes 40% Arabiky a 60% Robusty. Zrná Arabiky pochádzajú zo Strednej a Latinskej Ameriky a zrná Robusty sú z Afriky. Patrí medzi špičku talianskych kávových produktov. Veľmi silná chuť kávy s pikantnými, až drsnými aromatickými tónmi. Má vysoký obsah kofeínu. Je vhodná do všetkých prístrojov na kávu.

  14,87 € s DPH 17,70 € -16%
  12,39 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Crema Classico zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  14,79 € s DPH 17,40 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Crema Classico zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva Lavazza Crema Classico je zmes 70% Arabiky a 30% Robusty. Typický, zamatovo-krémový taliansky nápoj. Zrnká arabiky pochádzajú zo Strednej a Latinskej Ameriky a zrnká robusty z Afriky. Pripravíte ju v akomkoľvek prístroji na kávu. Má mierne vyšší obsah kofeínu.

  14,79 € s DPH 17,40 € -15%
  12,33 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Pienaroma zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  18,70 € s DPH 22,80 € -18% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Pienaroma zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva. Je to 100% Arabika - zmes so zrnami pochádzajúcimi z najlepších prevažne Brazílskych a Stredoamerických horských plantáží.Výsledkom je sladká, jemná a bohatá chuť s ušľachtilou arómou.Úspešné spojenie týchto rôznych oblastí vyústilo do jemne kvetinovej, plnej a okrúhlej chuti.

  18,70 € s DPH 22,80 € -18%
  15,58 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  17,98 € s DPH 22,20 € -19% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva. Lavazza Gold Selection je espresso s príjemnou a intenzivnou chuťou s čokoládovým dozvukom, s nádhernou penou a s nízkym obsahom kofeínu. Je zmesou zloženou z pranej kávy arabika z Brazílie a Strednej Ameriky a Indonézskej robusty v pomere 80% arabika a 20% robusta.  

  17,98 € s DPH 22,20 € -19%
  14,99 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Super Crema 1 kg Rýchly náhľad
  16,49 € s DPH 19,40 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Super Crema 1 kg

  Zrnková káva . Lavazza Super Crema je zložená z kávy arabika pochádzajúcej z Brazílie a Južnej Ameriky a robusta z Indonézie. Má príjemne jemne horkú chuť po robuste a nakyslastú chuť po arabike. Ideálna pre každú chvíľu odpočinku.

  16,49 € s DPH 19,40 € -15%
  13,74 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Tierra Fair Trade zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  17,51 € s DPH 20,60 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Tierra Fair Trade zrnková káva 1 kg

  Zrnková káva. Jemná zmes 100% arabík z tých najlepších plantáží brazílskych regiónov dáva tejto káve typickú ovocnú a kvetinovú vôňu. Tierra je hlasom zeme obklopujúca kávové zrno. Je hlasom búrky, ktorá mu dáva vlahu. Je hlasom slnka, ktoré ho zohrieva a vetra, ktoré ho ochladzuje.

  17,51 € s DPH 20,60 € -15%
  14,59 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Caffé Espresso zrnková káva 250 g Rýchly náhľad
  4,75 € s DPH 5,94 € -20% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Caffé Espresso zrnková káva 250 g

  Zrnková káva. Caffé Espresso 100% Arabica je  vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn odrody Arabica, ktorá má charakteristickú plnú a vyváženú chuť. 

  4,75 € s DPH 5,94 € -20%
  3,96 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Espresso dóza mletá káva 250 g Rýchly náhľad
  4,96 € s DPH 6,20 € -20% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Espresso dóza mletá káva 250 g

  Mletá káva. Caffé Espresso 100% Arabika je mletá káva vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn odrody Arabika, ktorá má charakteristickú plnú a vyváženú chuť.

  4,96 € s DPH 6,20 € -20%
  4,13 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Crema & Gusto mletá káva 250 g Rýchly náhľad
  3,73 € s DPH 4,66 € -20% ZASIELAME IHNEĎ
  Akcia
  Lavazza Crema & Gusto mletá káva 250 g

  avazza Espresso Crema e Gusto je zmes 30% Arabiky a 70% Robusty. Zrna Arabiky pochádzajú zo Strednej a Latinskej Ameriky a zrna Robusty z Ázie a Afriky. Káva má výraznú chuť, bohatú čokoládovú príchuť a príjemnú arómu. Každá šálka kávy je plnohodnotná, nenahraditeľná s čokoládovou vôňou. Káva má vysoký obsah kofeínu.

  3,73 € s DPH 4,66 € -20%
  3,11 € bez DPH
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Dek 500 g Rýchly náhľad
  9,18 € s DPH 10,80 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Dek 500 g

  Zrnková káva . Lavazza Caffé Crema Decaffeinato je zmes zrnkovej kávy bez kofeínu s plnou arómou a jemnou penou. S Lavazza Caffé Crema Decaffeinato si vždy môžete vychutnať typickú zamatovú chuť talianskeho espressa. Ideálna pre všetky druhy kávovarov.

  9,18 € s DPH 10,80 € -15%
  7,65 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Qualita Oro zrnková káva 250 g Rýchly náhľad
  4,69 € s DPH 5,86 € -20% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Qualita Oro zrnková káva 250 g

  Zrnková káva. Zrná Arabiky pochádzajú zo Strednej Ameriky a Afriky. Starostlivo vyberané zrná ktoré má každé plné telo, vyniká táto aromatická zmes neobvykle sladkou a intenzívnou chuťou. Káva je vhodná na všetky použitia. Káva má nízky obsah kofeínu. Lavazza Qualita Oro je jedna z najobľúbenejších káv v Taliansku ale aj po celom svete.

  4,69 € s DPH 5,86 € -20%
  3,91 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Qualita Oro zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  15,94 € s DPH 19,20 € -17% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Qualita Oro zrnková káva 1 kg

  Lavazza Qualitá Oro je 100% pražená Arabika pre najnáročnejších zákazníkov a znalcov kávy. Zrnká Arabiky pochádzajú zo Strednej Ameriky a Afriky. Starostlivo vyberané zrná, ktoré má každé plné telo, vyniká táto aromatická zmes neobvykle sladkou a intenzívnou chuťou. Káva je vhodná na všetky použitia. Káva má nízky obsah kofeínu.

  15,94 € s DPH 19,20 € -17%
  13,28 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Caffé Crema e Aroma zrnková 1 kg Rýchly náhľad
  14,45 € s DPH 17,00 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Crema e Aroma espresso Blue...

  Zrnková káva. Lavazza Crema e Aroma espresso je zmes 40% Arabiky a 60% Robusty s plnými zrnami. Zrná spolu tvoria silnú, aromatickú a dlhotrvajúcu chuť s hustou penou. Zrná arabiky pochádzajú zo Strednej a Latinskej Ameriky a zrná robusty z Afriky. Káva je vynikajúca ako espresso ale aj ako kapučíno. Káva má stredný obsah kofeínu.

  14,45 € s DPH 17,00 € -15%
  12,04 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Qualita Rossa, , zrnková 1000 g Rýchly náhľad
  12,96 € s DPH 15,80 € -18% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Qualita Rossa, , zrnková 1000 g

  Zrnková káva. Hlavným rysom kávy Lavazza Qualita Rossa je dokonalá rovnováha medzi všetkými jej komponentmi. Jedná sa o jeden z troch najpredávanejších druhov  kávy značky Lavazza. Je zložená z brazílskej arabiky a africkej robusty.

  12,96 € s DPH 15,80 € -18%
  10,80 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Káva Espresso Professional, BOP, zrnková, 1 kg popradská Rýchly náhľad
  14,87 € s DPH 17,92 € -17% ZASIELAME IHNEĎ
  Káva Espresso Professional, BOP, zrnková,...

  Tradičná zrnková  káva od slovenského výrobcu. Káva Espresso Professional, BOP.Pražená káva, zmes arabiky a robusty, balená v ochrannej atmosfére N2. Popradská káva Espresso Professional je káva určená pre tých, ktorí ocenia silnú a plnú chuť v každej šálke. Dosiahli sme to vyšším stupňom praženia a správnym pomerom medzi Arabikou a Robustou.

  14,87 € s DPH 17,92 € -17%
  12,39 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Lavazza Dek 250g mletá Rýchly náhľad
  3,32 € s DPH 3,90 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Lavazza Dek 250g mletá

  Mletá káva. Bezkofeínová mletá káva Lavazza DEK je vhodná na prípravu vynikajúcej filtrovanej kávy. Má plnohodnotnú chuť a príjemnú arómu. Táto káva je založená na kombinácii sladkej chuti Brazílskych a zmesi špeciálneho výberu ázijských káv.

  3,32 € s DPH 3,90 € -15%
  2,76 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Julietta Tanzania Ipyana čerstvo pražená zrnková káva 250 g Rýchly náhľad
  6,98 € s DPH 7,50 € -7% ZASIELAME IHNEĎ
  Julietta Tanzania Ipyana čerstvo pražená...

  100% Arabika Tanzania Ipyana čerstvo pražená káva. Chuťový profil : slivka, čierny čaj, hrozienka, sušený pomaranč, čokoláda, škorica, ibištek, jemne bylinková chuť Oblasť : Mbozi, región Songwe, odroda Kent Nadmorská výška : 1755 m n.m. Dátum praženia: 16.03.2020 Doporučená príprava: espresso SKÓRE SCA: 87 Stupeň praženia: tmavé praženie

  6,98 € s DPH 7,50 € -7%
  5,81 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Kolumbia Supremo čerstvo pražená zrnková káva 250 g Rýchly náhľad
  3,60 € s DPH 6,00 € -40% POSLEDNÉ 3 KS
  Akcia
  Kolumbia Supremo čerstvo pražená zrnková...

  100% Arabika Colombia Supremo. Káva je spracovaná mokrou metódou a triedená na veľkosť zŕn 15/16. Kávu popisuje jemná ovocná kyselinka, ktorá dokáže veľmi príjemne prekvapiť. Má stredné telo s prevládajúcou chuťou po citrusoch a sladkou dochuťou.  Dátum praženia : 02.03.2020

  3,60 € s DPH 6,00 € -40%
  3,00 € bez DPH
  POSLEDNÉ 3 KS
 • Julietta Costa Rica Tarrazú čerstvo pražená zrnková káva 250 g Rýchly náhľad
  5,70 € s DPH 6,00 € -5% ZASIELAME IHNEĎ
  Julietta Costa Rica Tarrazú čerstvo...

  100% Arabika Costa Rica Tarrazú čerstvo pražená káva. Chuťový profil : čokoláda, oriešok, pomaranč Oblasť : tarrazú Canton, San Chosé, odroda : Caturra, Catuai Nadmorská výška : 1400 až 1500 m n.m. Dátum praženia: 19.02.2020 Doporučená príprava: espresso SKÓRE SCA:  83.5 Stupeň praženia: tmavé praženie

  5,70 € s DPH 6,00 € -5%
  4,75 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Brazília Santos čerstvo pražená zrnková káva 250 g Rýchly náhľad
  5,70 € s DPH 6,00 € -5% ZASIELAME IHNEĎ
  Brazília Santos čerstvo pražená zrnková...

  100% Arabika Brazília Santos zrnková káva. Dátum praženia : max. 3 mesiace .

  5,70 € s DPH 6,00 € -5%
  4,75 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Qubik caffé 100% arabika Columbia Supremo 1kg Rýchly náhľad
  15,64 € s DPH 18,40 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Qubik caffé 100% arabika Columbia Supremo 1kg

  Vynikajúca zrnková káva špičkovej kvality s garanciou pôvodu. 1 kg.

  15,64 € s DPH 18,40 € -15%
  13,03 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Qubik caffé 100% arabika Brazília Santos Adele 1kg Rýchly náhľad
  16,32 € s DPH 19,20 € -15% ZASIELAME IHNEĎ
  Qubik caffé 100% arabika Brazília Santos...

  Výnimočná 100% arabika .  Zrnková káva špičkovej kvality s garanciou pôvodu. 1 kg. Pôvod : Brazília.

  16,32 € s DPH 19,20 € -15%
  13,60 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
Zobrazených 1 - 30 z 244 položiek