Káva Julius Meinl za skvelé ceny

JULIUS MEINL

Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg
14,09 €
(s DPH)
Zrnková káva Trend Collection Caffe Crema Intenso Julius Meinl sú starostlivo vybrané kávové zrná z Južnej Ameriky a Ázie. Káva sa vyznačuje plným a silnou arómou, jemnou chuťou a vyváženú dochuťou a obvzlášť zamatovou penou. Je obzvlášť vhodná na prípravu s mliekom. Káva je pražená v pražírnách vo Viedni alebo v talianskej Vincenze s veľkými skúsenosťami a citom. Šetrným pražením vzniká čokoládovo hnedý viedenský stupeň hnědosti kávy. Káva sa po upražení obratom zabalí tak, aby bolo ochránené arómu. Nepretržitá kontrola a ochutnávka od surovín až po hotový produkt garantujú, že sa do šálky kávy dostane len tá najlepšia a najkvalitnejšia káva.
Julius Meinl Premium Collection Cafe Crema zrnková káva 1 kg
17,89 €
(s DPH)
Julius Meinl Caffe Crema Wiener Art z pražiarne Julius Meinl je zvlášť vhodná na prípravu klasického viedenského espressa. Fascinuje svojou jemnou, dlhotrvajúcou penou a skutočne zmyselnou arómou. Zrná arabiky pochádzajú z oblastí Brazílie a Strednej Ameriky. Čokoládovohnedé praženie dáva tejto káve obzvlášť silnú, zaguľatenú chuť.
Julius Meinl Wiener melange zrnková káva 250 g
od 7,12 €
(s DPH)
Na prípravu tejto zmesi sa používajú iba vybrané zrná arabiky z najlepších horských oblastí sveta. Vďaka svojej dokonalej rovnováhe je ideálny na prípravu typickej viedenskej kávy typu „melange“. Láka svojou zmyselnou vôňou a fascinuje vďaka svojej plnej chuti a jemnou krémou. Ak chcete pripraviť dokonalý „Melange“, naplňte veľkú šálku jedným espressom, horúcim mliekom a navrch pridajte trochu mliečnej peny.