Moja peňaženka a zľavy

V NAŠOM OBCHODE SI UPLATNÍTE TIETO ZĽAVY

Zľava za prvý nákup 3 % - kupón NOVYZAKAZNIK

V prípade, že sa v našom obchode zaregistrujete, obratom Vám zašleme mail s kupónom NOVYZAKAZNIK na jednorázovú 3 % zľavu.

Zľavu je možné využiť pri ktorejkoľvek objednávke ale iba jedenkrát. Pre uplatnenie zľavy je potrebné zľavový kód zadať v pokladni v procese

objednávky.

Vernostný program MOJA PEŇAŽENKA - 2% späť z každého nákupu

Pri zakúpení ktoréhokoľvek produktu z nášho obchodu Vám náš vernostný program MOJA PEŇAŽENKA pripočíta 2% zo sumy každej doručenej a zaplatenej objednávky.  Túto sumu si potom môžete kedykoľvek uplatniť ako zľavu pri nasledujúcej objednávke.  Stav eur v MOJEJ PEŇAŽENKE  môžete sledovať v sekcii Môj účet odkaz MOJA PEŇAŽENKA. Podmienky : Tento vernostný systém môžu využiť len registrovaní zákazníci. Vernostný program MOJA PEŇAŽENKA  platí aj na zľavnený tovar a môžete ho využívať bez akéhokoľvek časového obmedzenia. Výška zľavy je obmedzená a  nesmie prekročiť 50% hodnoty objednávky. Nazbieraný kredit nie je nutné použiť pri jednej objednávke. Ak sa kredit nevyužije celý naraz tak zvyšná jeho hodnota sa dá použiť pri ďalších objednávkach.

UPOZORNENIE : Vernostný program je funkčný iba pre registrovaných zákazníkov a pripočítava body iba ak ste prihlásení do svojho účtu

Poznámka : 

Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu podmienok vernostného programu a vernostných zliav bez predchádzajúceho upozornenia.