OVOCNÝ ČAJ

OVOCNÝ ČAJ


Najpredávanejšie produkty v kategórii

Zobraziť ďalšie Skryť ďalšie-2%
Eilles Tee letné plody 4 x 25 ks x 2,5 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Výhodný balíček porciovaných Eilles Tee Letné plody. Čaj sa skladá z ovocných plodov s obľúbenou jahodovo-malinovou arómou . Najlepšie chutí čistý alebo s trochou cukru alebo kandisu. U nás vždy skladom.
17,95 €
18,32 €
-14%
Eilles Tea ovocný čaj s kúskami jabĺk 25 x 2,5 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Letné a slnečný ovocný čaj s príchuťou zrelých jabĺk. Jemná ovocná zmes jablka, ibišteka, pomarančovej kôry a bazy. Má lahodnú chuť a ukľudňujúcu arómu. Veľmi ľahká jablková chuť.
5,90 €
6,86 €
Eilles Diamond ovocný čaj s príchuťou zázvoru a pomaranča 50 ks x 4 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Aromatizovaná zmes ovocného čaju a korenia s príchuťou pomaranča a zázvoru v zložení: zázvor, jablko, ibištek, aróma,čierne korenie, pomarančová kôra, koreň kurkumy, grapfruitová kôra, kvety slnečnice, kvety nechtíka lekárskeho a koreň alpínie lekárskej.
25,95 €
-15%
Ahmad Tea Fruity tea 60 ks x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Mix 6 druhov čierneho a zeleného čaju s príchuťou - 6x10 čajových ALU vreciek.
8,93 €
10,50 €
Ahmad Tea ovocný čaj mix citrusov 20 x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Podľahnite osviežujúcej vôňi a povzbudivej chuti citrusov, ktoré dozreli v ďalekých trópoch. V ovocnej zmesi sa snúbia citrónové a pomarančové tóny a vytvárajú harmonickú arómu plnú radosti. Navodí vám dobrú náladu kedykoľvek počas dňa.
3,69 €
Ahmad Tea ovocný čaj mäta s citrónom 20 x 1,5 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Doprajte si okamihy plné pohody a dobrej nálady so šálkou lahodného čaju. Táto harmonická a veľmi obľúbená čajová zmes kombinuje aromatickú mätu a exotický citrón. Získa si vás svojou bohatou chuťou, skvele sa tiež hodí po jedle.
3,69 €
Ahmad Tea ovocný čaj šípka, ibištek s čerešňou 20 x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Doprajte si lahodné okamihy s obľúbeným ovocným čajom. Výrazná a rozvinutá chuť tejto osobitej zmesi šípok a ibišteka je doplnená sladkým nádychom čerešní. Prináša tak mimoriadny zážitok plný relaxácie i povzbudenie kedykoľvek počas dňa.
3,69 €
Ahmad Tea ovocný čaj lesná jahoda 20 x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Objavte potešenie, ktoré prináša plná chuť a osviežujúca sladká aróma kvalitného ovocného čaje. Doprajte si šálku plnú lesných jahôd, ktorá vám z hĺbky tichých a pokojných lesov prinesie chvíle plné radosti
3,69 €
Ahmad Tea ovocný čaj mango a pomaranč 20 x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Doprajte si harmonické spojenie exotických príchutí manga a pomaranča. Ovocný čaj zo 100 % prírodných ingrediencií získavaných len z prvotriednych surovín.
3,69 €
Ahmad Tea ovocný čaj lesné plody a ibištek 20 x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Hlboká a plná chuť tejto jedinečnej ovocnej zmesi vás zavedie do malebných lesov, ktoré zdobia nielen anglickú krajinu. Obsahuje obľúbené lesné plody - čučoriedky, maliny, ríbezle a bazu s prímesou ibišteka. V jednej šálke ponúka upokojujúcu vôňu a mimoriadnu arómu.
3,69 €
Ahmad Tea ovocný čaj čučoriedka a škorica 20 x 2 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Vychutnajte si plnú chuť šťavnatých čučoriedok s jemným škoricovým nádychom. Ovocný čaj zo 100 % prírodných ingrediencií získavaných len z prvotriednych surovín.
3,69 €
Novinka
Ahmad Fruit Tea Selection 20x2g
check ZASIELAME IHNEĎ
Výber čiernych ochutených čajov
Výber pre tých, ktorí milujú čaju s príchuťou šťavnatého vyzretého ovocia. Povzbudivé a antioxidačné účinky sú ďalším benefitom, vedľa omamné ovocné vône a plné čajové chuti.
3,69 €
Novinka
Julius Meinl Fruit Symphony ovocný čaj 20x3g
check ZASIELAME IHNEĎ
Toto zloženie starostlivo vybraného organického ovocia zaručuje sviežu a príjemnú vôňu. Chuť jabĺk, ibišteka a bazy sa mieša s pomarančom a bobuľovým ovocím, aby sa dosiahla vyvážená chuť.
8,90 €