Bezkofeinová zrnková káva

Bezkofeinová zrnková káva

Lavazza Dek zrnková káva 500 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Zrnková káva . Lavazza Caffé Crema Decaffeinato je zmes zrnkovej kávy bez kofeínu s plnou arómou a jemnou penou. S Lavazza Caffé Crema Decaffeinato si vždy môžete vychutnať typickú zamatovú chuť talianskeho espressa. Ideálna pre všetky druhy kávovarov. 
11,90 €
-12% Množstevné zľavy Cena od 7,73 €
Illy Decaf zrnková káva 250 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Káva vhodná pre prípravu espressa- chuť i aróma stredne praženej kávy. Obsah kofeinu nižší ako 0,05 %. Illy káva patrí medzi najkvalitnejšie značky vďaka perfektnej starostlivosti, ktorá je káve venovaná počnúc kávovým kríčkom, končiac u šálky kávy. Za svoje výnimočné vlastnosti- získané prísnou kontrolou v každej fáze výroby- získala káva Illy certifikát Qualité France
8,00 €
9,09 €
-10%
Qubik 100% arabika Decaff 1kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Výnimočná 100% arabika .  Zrnková káva špičkovej kvality bezkofeinová.
27,89 €
30,99 €
Množstevné zľavy Cena od 9,50 €
Lucaffé Decafeinato zrnková káva 250 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Pokiaľ si nemôžete dopriať šálku kvalitnej kávy kvôli obsahu kofeínu, potom je Lucaffé Decaffeinato 250g zrnková  káva tým najvhodnejším riešením pre vás. Táto kvalitne spracovaná bezkofeínová káva vám dáva lahodný pôžitok z jej pitia. Kvalita je zaručená vďaka obsahu kávy, ktorá je zložená len z tých najkvalitnejších kávových zŕn druhu Arabica, ktoré sú samozrejme zbavené látky kofeín.
10,79 €