Katalóg

Kategórie

Výrobcovia / značky

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

NÁVODY NA POUŽITIE

PREVÁDZKOVANIE A PRENÁJOM KÁVOMATOV

KÁVOVAR ZDARMA

O NÁS

Nové produkty

Kategórie blogu

KÁVA DALLMAYR  Počet produktov v kategórii: 4

Dallmayr - mníchovská lahôdka 

Na históriu sú všetky spoločnosti patrične hrdé . Bohatá história sa automaticky spája so skúsenosťami, tradíciou, pokrokom a celkom určite aj s kvalitou výsledného produktu. Kvalita overená časom je to, čo dokáže urobiť dobré meno. Poďme sa teda pozrieť na spoločnosť, ktorej začiatky siahajú až 300 rokov dozadu. ...

Dallmayr - mníchovská lahôdka 

Na históriu sú všetky spoločnosti patrične hrdé . Bohatá história sa automaticky spája so skúsenosťami, tradíciou, pokrokom a celkom určite aj s kvalitou výsledného produktu. Kvalita overená časom je to, čo dokáže urobiť dobré meno. Poďme sa teda pozrieť na spoločnosť, ktorej začiatky siahajú až 300 rokov dozadu.

Meno Dallmayr dostala spoločnost až v roku 1870 od svojho vtedajšieho majiteľa Aloisa Dallmayra. Ten v roku 1895 zomrel a spoločnosť získal Anton Randlkofer. Po Antonovej smrti spoločnosť zdedila jeho žena Tereza, čo bola na tú dobu nevídaná vec. Spoločnosť riadila žena. Pod jej vedením však spoločnosť kvitla a stala sa jednou z najznámejších predajní s lahôdkami v Európe.

Prečítať celý článok : https://tvojakava.sk/blog/kava/dalmayr.html

Viac informácií
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g Rýchly náhľad
  5,90 € s DPH 7,20 € -18% ZASIELAME IHNEĎ
  Dallmayr prodomo zrnková káva 500 g

  Dallmayr Prodomo je najobľúbenejšia káva od značky Dallmayr. Káva je pražená takmer z divokej Etiópskej Arabiky miešaná s opečovávanými zrnami z Ázie, Afriky a Strednej Ameriky. Vyrovnaná a výrazná káva s miernou kyslosťou a ovocnými tónmi. 100% Arabika - jedná sa o silnejšiu kávu s vyšším obsahom kofeínu. Zrna Arabiky sú z Ázie, Afriky, Strednej Ameriky...

  5,90 € s DPH 7,20 € -18%
  4,92 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  11,48 € s DPH 14,00 € -18% ZASIELAME IHNEĎ
  Dallmayr Crema d´Oro zrnková káva 1 kg

  V porovnaní s kávami Dallmayr Crema Intensa a Dallmayr Espresso d'Oro sa jedná o ľahšiu a jemnejšiu kávu. Dallmayr Crema d Oro je 100% Arabika. Zrna Arabiky sú z Etiopie. Káva má nižší obsah kofeínu a preto si ju môžete vychutnávať celý deň.

  11,48 € s DPH 14,00 € -18%
  9,57 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Dallmayr Espresso d´Oro zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  11,81 € s DPH 14,40 € -18% ZASIELAME IHNEĎ
  Dallmayr Espresso d´Oro zrnková káva 1 kg

  Dallmayr Espresso d’Oro Káva vytvorená špeciálne pre prípravu v kávových automatoch a prístrojoch na espresso. Jemná kompozícia z najlepších plantáží sveta – s typickou chuťou talianskeho espressa a sa zlatohnedú penou crema.

  11,81 € s DPH 14,40 € -18%
  9,84 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Dallmayr Espresso Monaco zrnková káva 1 kg Rýchly náhľad
  20,21 € s DPH 33,69 € -40% POSLEDNÉ 4 KS
  Dallmayr Espresso Monaco zrnková káva 1 kg

  Dallmayr Espresso Monaco je 100% Arabika. Zrna Arabiky sú z Etiópie. Zrnká Arabiky sú intenzívne a jemne pražené, môžu biť pripravované v prístrojoch na espresso. Pomletie kávy na jemno. Káva má nižší obsah kofeínu a preto si ju môžete vychutnávať celý deň.

  20,21 € s DPH 33,69 € -40%
  16,85 € bez DPH
  Znížená cena
  POSLEDNÉ 4 KS
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek