Čaje Eilles Tee za skvelé ceny

EILLES TEA

Niekto si nevie predstaviť začať deň bez kávy, niekto na druhej strane preferuje odštartovať svoju každodennú rutinu so šálkou svojho obľúbeného čaju.

Čaj ako nápoj sa stal neodmysliteľnou súčasťou nášho sveta. Od roku 2737 pred Kristom, kedy prvé čajové listy náhodou padli do vody čínskeho vládcu Shen Nung, až po udalosť, ktorá odštartovala americkú vojnu za nezávislosť – Bostonské pitie čaju, čaj sa rozšíril po celom svete a rôzne jeho odrody z rôznych častí sveta Eilles pripravuje do podoby, ktorú poznáte.

Veľké množstvo rôznych čajov pochádza z Číny, zelený čaj si k nám našiel cestu z Japonska, severovýchodná India nám priniesla čierny čaj, z Afriky pochádza populárny čaj Rooibos a existuje mnoho ďalších, ktoré by sme mohli menovať celé hodiny.

Prečítať celý článok : https://tvojakava.sk/blog/caj/eilles-tea.html

Adventný kalendár s čajom Eilles Diamond 24 ks druhov
22,97 €
33,29 € -31%
(s DPH)
Náš adventný kalendár obsahuje 24 Tea Diamonds, ktoré sú zabalené do 24 krabičiek. 24 pyramídových vreciek Tea Diamonds sa ukrýva za dverami tohto kúzelného adventného kalendára. Sypané čaje prémiovej kvality sú zabalené v dômyselnom tvare a originálnej tkanine umožňujúcej vytvoriť danej zmesi priestor pre ideálne rozvinutie chuti a arómy.  POZOR : POČET KALENDÁROV JE KAŽDÝ ROK LIMITOVANÝ