Kategórie

Výrobcovia / značky

PREVÁDZKOVANIE A PRENÁJOM KÁVOMATOV

GASTRO

Kancelárie

O NÁS

NÁVODY NA POUŽITIE

Nové produkty

Zľavnený tovar

POPRADSKÁ KÁVA  Počet produktov v kategórii: 8

 • POPRADSKÁ KÁVA ponúka široký výber druhov káv, či ide už o mleté kávy, zrnkové kávy, instantné kávy či dokonca bezkofeínové kávy.
 • Špičkou medzi mletými kávami je káva Extra špeciál vyrobená zo 100% zŕn kávy Arabika vo vákuovom balení, ktorá sa teší obľúbenosti najmä kvôli svojej unikátnej aróme a chuti. Nezaostáva za ňou ani zmes Štandard Premiu...
 • POPRADSKÁ KÁVA ponúka široký výber druhov káv, či ide už o mleté kávy, zrnkové kávy, instantné kávy či dokonca bezkofeínové kávy.
 • Špičkou medzi mletými kávami je káva Extra špeciál vyrobená zo 100% zŕn kávy Arabika vo vákuovom balení, ktorá sa teší obľúbenosti najmä kvôli svojej unikátnej aróme a chuti. Nezaostáva za ňou ani zmes Štandard Premium, ktorá je zase kombináciou zŕn Arabika a Robusta, ktoré jej dodávajú plnú a intenzívnu chuť.
 • Ak si skôr potrpíte na zrnkovú kávu, určite nemôžete vynechať kávu Finca caffé. Ide o praženú zmes Arabiky a Robusty a nie len tak o nejakú, ale o najvyváženejšiu zmes, akú vôbec Popradská káva ponúka. Tento ideálny pomer jej dodáva lahodnú krémovú a harmonickú chuť.

Viac informácií
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
 • Rýchly náhľad
  13,88 € s DPH 17,80 € -22% ZASIELAME IHNEĎ

  Tradičná zrnková  káva od slovenského výrobcu. Káva Espresso Professional, BOP.Pražená káva, zmes arabiky a robusty, balená v ochrannej atmosfére N2. Popradská káva Espresso Professional je káva určená pre tých, ktorí ocenia silnú a plnú chuť v každej šálke. Dosiahli sme to vyšším stupňom praženia a správnym pomerom medzi Arabikou a Robustou.

  13,88 € s DPH 17,80 € -22%
  11,57 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  7,47 € s DPH 9,58 € -22% ZASIELAME IHNEĎ

  Pražená zrnková káva, 100% arabica. Crema espresso je zmesou výberových odrôd kávy arabika z najlepších plantáží južnej a strednej Ameriky. Crema espresso je v šálke vyvážená s jemnými tónmi ovocia, lahodnou penou a intenzívnou arómou. Ideálna najmä na prípravu espressa.

  7,47 € s DPH 9,58 € -22%
  6,23 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  3,89 € s DPH 5,19 € -25% ZASIELAME IHNEĎ

  Pražená káva, 100% arabica. Extra špeciál espresso je zmesou odrôd káv arabika. V šálke je jemná, bez zbytočnej horkosti s intenzívnou arómou. Výborne chutí ako espresso z kávovaru. Ideálna je aj pre použitie v mokka kávovare. Slovenská legenda.

  3,89 € s DPH 5,19 € -25%
  3,24 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  12,97 € s DPH 16,84 € -23% ZASIELAME IHNEĎ

  Tradičná popradská zrnková  káva od slovenského výrobcu. Výborná chuť, cenovo výhodné balenie. Pražená zrnková káva Restaurant je tvorená zmesou káv Arabica a Robusta, špeciálne pražených na prípravu kávy v profesionálnych kávovaroch. 

  12,97 € s DPH 16,84 € -23%
  10,81 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  7,46 € s DPH 9,56 € -22% ZASIELAME IHNEĎ

  Pražená zrnková káva, zmes arabiky a robusty. Classico espresso je zmes výberových odrôd kávy Arabika a Robusty z južnej a strednej Ameriky či Ázie. Classico espresso má silné, mohutné telo, plnú chuť a výraznú arómu. Vďaka svojej sile povzbudí každou jednou šálkou. Ideálna pre prípravu espressa, ale aj cappuccina či caffé latte.

  7,46 € s DPH 9,56 € -22%
  6,21 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  3,96 € s DPH 5,28 € -25% ZASIELAME IHNEĎ

  Káva Colombia je výnimočnou zmesou kávových zŕn Arabica rastúcich vo vysokých nadmorských výškach. Starostlivé praženie najmodernejšou technológiou ponúka vyváženú chuť plnú harmónie. Ručne triedené zrná sú zárukou exkluzívnosti. Kávu Colombia si najlepšie vychutnáte ako presso, alebo tiež po pomletí zŕn ako zalievanú kávu. Káva si zachová nezameniteľnú...

  3,96 € s DPH 5,28 € -25%
  3,30 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  11,31 € s DPH 11,90 € -5% ZASIELAME IHNEĎ

  Kávové zrnká Arabica sú získavané z bôbov kávovníka arabského (Coffea arabica). Dozretá káva má tvar červenej bobule. Táto rastlina pôvodne pochádza z horských oblastí Etiópie. Kávovník arabský je dnes najrozšírenejším kávovníkom využívaným na výrobu kávy. Spoznajte výbornú chuť, ktorú ponúka naša Popradská káva arabica.

  11,31 € s DPH 11,90 € -5%
  9,42 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
 • Rýchly náhľad
  3,92 € s DPH 5,22 € -25% ZASIELAME IHNEĎ

  Mletá káva 100% arabica Popradská káva Extra špeciál originál je legenda medzi kávami.Na Slovensku sa vyrába už vyše 60 rokov a jej tradičná receptúra je od nepamäti spojená s popradským závodom. Receptúru tejto kávy tvorí 100% arabika z oblasti Strednej a Južnej Ameriky, ako aj Indie či Afriky. Káva má vďaka poctivému praženiu výnimočnú plnú chuť bez...

  3,92 € s DPH 5,22 € -25%
  3,26 € bez DPH
  Znížená cena
  ZASIELAME IHNEĎ
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek