Najpredávanejšie

Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg
19,82 €
23,60 € -16%
(s DPH)
Zrnková káva. Lavazza Top Class je zmes Arabiky a Robusty. Zrná Arabiky pochádzajú zo Strednej a Latinskej Ameriky a zrná Robusty z Indonézie. V káve si vychutnáte výraznú krémovo korenistú chuť. Je to stredne pražená káva a vyznačuje sa excelentnou chuťou. Káva má vyšší obsah kofeínu. Lavazza Top Class je asi najžiadanejšou kávou po celom svete.
Automatový pohár plastový 160 ml 100 ks
2,69 €
2,99 € -10%
(s DPH)
Informácia : Vzhľadom k výraznému rastu cien vstupných výrobných surovín (polyméry, lepidlá, fólia, papier, drevo) sme boli prinútení reflektovať na aktuálnu situáciu a pristúpiť k navýšeniu predajných cien plastových pohárov . Automatový plastový 160 ml pohár . Osvedčený plastový pohár. Spoľahlivý a funkčný pre všetky druhy automatov.
Lavazza Qualita Oro zrnková káva 1 kg
16,07 €
18,90 € -15%
(s DPH)
Lavazza Qualita Oro je 100% pražená Arabika pre najnáročnejších zákazníkov a znalcov kávy. Zrnká Arabiky pochádzajú zo strednej a južnej Ameriky . Starostlivo vyberané zrná, ktoré má každé plné telo, vyniká táto aromatická zmes neobvykle sladkou a intenzívnou chuťou už od roku 1956 . Káva je vhodná na všetky použitia. Káva má nízky obsah kofeínu.