LAVAZZA BLUE

LAVAZZA BLUE

Lavazza Blue Espresso Intenso 100 x 8 g
24,59 €
29,99 € -18%
(s DPH)
Zmes, ktorá kombinuje brazílsku a juhoamerickú kávu Arabica (50 %) s najlepšou odrodou indonézskej Robusty (50 %). Na prípravu malého a stredného espressa. Na prípravu malého a stredného espressa. Po vložení kapsuly do prístroja ju prepichnú špeciálne hroty na viacerých miestach a to zaručí dokonalé využitie celého obsahu kapsuly a prípravu nápoja intenzívnej chuti.
Lavazza Blue Espresso Ricco 100 x 8 g
25,49 €
29,99 € -15%
(s DPH)
Kapsula Lavazza Blue Espresso Ricco obsahuje 8g kávy. Je to silné Espresso s bohatou a hustou arómou s čokoládovým nádychom. Ide o zmes kvalitnej brazílskej arabiky a ázijskej robusty. Na prípravu malého a stredného espressa. Po vložení kapsuly do prístroja ju prepichnú špeciálne hroty na viacerých miestach a to zaručí dokonalé využitie celého obsahu kapsuly a prípravu nápoja intenzívnej chuti. 
Lavazza Blue Espresso Delicato Lungo 100 x 8 g
25,49 €
29,99 € -15%
(s DPH)
100% arabika zložená z prvotriednych káv Brazílie a Indie. Po vložení kapsule do prístroja prepichnú špeciálne hroty kapsulu na viacerých miestach a to zaručí dokonalé využitie celého obsahu kapsule a prípravu nápoja intenzívnej chuti. Počet týchto hrotov je niekoľko-násobne vyšší ako pri podobných systémoch a zároveň obsah kávy v Lavazza Blue je až o tretinu vyšší ako pri bežných kapsuliach.
Lavazza Top class Blue Pod 100 ks
25,65 €
30,90 € -17%
(s DPH)
Lavazza Blue Top Class je jedna z vlajkových káv známej talianskej pražiarne. Ručne vyberané zrná Arabica (50%) zo Strednej a Južnej Ameriky, ako aj najlepšie odrody Robusta z Indie a Javy boli podrobené šetrnému spracovaniu a následne opatrnému mletiu. Majú tóny škorice a horkej čokolády, ako aj jemnú sladkosť. Zloženie: 100% arabika Balenie : 100 ks Pôvod: Taliansko