Hario karafy na kávu

Hario karafy na kávu

-21%
Hario decanter IKI 300ml TI-300T
check ZASIELAME IHNEĎ
Hario Decanter Iki - žiaruvzdorné sklo najvyššej kvality
Táto karafa Hario má veľmi jednoduchý dizajn, ktorý vám umožňuje uchovávať a podávať čerstvú vodu, aromatický čaj alebo kávu s bohatou príchuťou. Má široké dno so zakriveným a mierne štíhlejším krkom pre dobrý úchop, maximálny komfort a presnosť pri nalievaní. Táto karafa Hario je vyrobený z luxusného kvalitného borosilikátového skla, ktoré je známe svojimi vlastnosťami zadržiavania tepla a trvanlivosťou, pričom si zachováva dokonalú čírosť po celé roky.
10,98 €
13,90 €
-17%
Hario sklenená karafa 400ml GT-2T
check ZASIELAME IHNEĎ
Hario Glass Decanter – sklenený tovar najvyššej kvality
Od roku 1921 Hario vyrába kávové zariadenia a sklenené karafy, ako je tento pre domácnosti a kaviarne. Sklenený karafa Hario sa dá použiť na rôzne účely. Toto je ďalší skvelý doplnok k zostave V60. Pomocou džbánu Hario môžete skladovať vodu, mlieko a dokonca aj variť kávu pomocou drippera V60 veľkosti 01 alebo 02. Má kapacitu 400 ml, čo vám umožní štýlovo obslúžiť niekoľko ľudí naraz.
13,85 €
16,69 €
-18% Novinka
Hario sklenená žiaruvzdorná karafa 400ml HCD-2
check ZASIELAME IHNEĎ
Hario žiaruvzdorná karafa na kávu 400 ml
Hario žiaruvzdorná karafa vyrobená z prvotriedneho, žiaruvzdorného borosilikátového skla, je všestranný server, ktorý sa dobre hodí k zariadeniam na varenie v štýle prelievania, ako je Hario V60, pričom znižuje tepelné straty počas varenia a obsluhy.
Hario Heatproof Coffee Decanter s elegantným profilom presýpacích hodín a sklenenou rukoväťou je multifunkčná nádoba na horúce alebo studené nápoje. Varte priamo do nej a potom svoje nápoje ihneď podávajte. Cenovo dostupný a elegantný doplnok do vašej kuchyne alebo kaviarne.
13,90 €
16,95 €