Dolce Gusto kapsule za skvelé ceny

DOLCE GUSTO

Starbucks Dolce Gusto Espresso Colombia 12 ks
4,96 €
5,90 € -16%
(s DPH)
Vždy sme mali radi kávu z Kolumbie. A nič nám túto lásku nepripomenie lepšie ako návšteva kávovej farmy. Jazda krkolomnými prašnými cestami so strmou skalnou stenou na jednej strane a vzduchoprázdnom ťahajúcim sa tisícky metrov na druhej. Pre nás táto cesta vždy stojí za to, už len pre zaoblené telo, šťavnatú chuť a typická orieškový dozvuk tejto 100% kolumbijskej kávy.
Starbucks Dolce Gusto Americano House blend 12 ks
4,96 €
5,90 € -16%
(s DPH)
Je to zdanlivo jednoduché. Zmes jemných latinsko-amerických zŕn upražených do lesklej, tmavo gaštanovej farby. Nabitá chuťou s vyváženou príchuťou orieškov a kakaa a sladkým dotykom po pražení. Táto káva sa spája s našimi začiatkami. Úplne prvá zmes, ktorú sme pre vás vytvorili ešte v roku 1971. Skutočne odzrkadľuje nás a lahodnú šálku kávy.
Nescafé Dolce Gusto Cortado Espresso Macchiato 16 ks
5,29 €
5,75 € -8%
(s DPH)
 Intenzívne espresso s náznakmi mlieka inšpirované španielskou kávovou kultúrou. Všetko v jednej kapsule. - Silná pražená káva, ktorej aróma sa kombinuje s trochou plnotučného mlieka. Táto káva má guľaté telo a penu orechovej farby. - Ide o jemnú zmes kávy robusta s kávou arabika. - V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ® Dolce Gusto®.
Starbucks Dolce Gusto Americano Veranda 12 ks
4,96 €
5,90 € -16%
(s DPH)
V Latinskej Amerika prevádzkujú kávové plantáže rodiny, ktoré majú svoje obydlia na rovnakej pôde, ktorú obhospodarujú. Už po desaťročia s týmito farmármi popíjame kávu na verande s výhľadom na bujnú krásu kávovníkov rozprestierajúcich sa do diaľky. Väčšinou to bola jemne pražená káva ako táto - lahodná, plná chuti s mimoriadnou jemnosťou.
Starbucks Dolce Gusto Espresso Blonde 12 ks
4,96 €
5,90 € -16%
(s DPH)
Takmer päť desaťročí zaisťovania zdrojov a praženia sa premietlo do výsledku, ktorým je naše druhé trúfalo lahodné espresso. Táto špeciálna zmes zŕn z Latinskej Amerika prešla procesom starostlivého praženia aby sa dosiahli sladké tóny pre plné života. Je jemná a vyvážená, preto sa dobre hodí s mliekom. Klasické espresso nápoje sú vďaka nej extra jemné a bez nádychu praženia.