ŠPECIALITY

ŠPECIALITY

Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g mletá káva
10,87 €
12,64 € -14%
(s DPH)
Káva na chudnutie  Fitness Coffee je 100% prírodná káva, bohatá na antioxidanty. Obsahuje zmes Arabiky a Robusty a 13-tich zdravých bylín a korenín, ktoré majú blahodárny účinok na ľudský organizmus, dávajú káve lahodnú chuť a jedinečnú arómu. Fitness Coffee je jedinečná zdravá káva, ktorá neprekysľuje organizmus a tým nezaťaží váš žalúdok .
Zavida amaretto almond ochutená zrnková káva 907 g
24,47 €
25,76 € -5%
(s DPH)
Zavida Amaretto Almond je zložením starostlivo vybraných zŕn arabiky. Vyznačuje sa kombináciou sladkej, ovocnej príchute likéru Amaretto s mandľovými orechmi. Zaručuje skutočnú pastvu pre zmysly. Výborne chutí s prídavkom mlieka alebo šľahačky. Káva sa skvele hodí ako stimulujúce ranné espresso a zároveň ako doplnok k vášmu obľúbenému dezertu. Táto zmes vďačí za svoju jedinečnú arómu vysoko kvalitným aromatickým olejom.
Zavida kokosové potešenie ochutená zrnková káva 907 g
24,47 €
25,76 € -5%
(s DPH)
Zavida Coconut Delight je zloženie starostlivo vybraných zŕn arabiky v kombinácii s exotickou kokosovou arómou. Presne vyvážené množstvo kokosového oleja mu dodáva výraznú tropickú dochuť a je vynikajúcim dezertným návrhom. Káva sa výborne hodí s prídavkom mlieka a ako základ pre ľadovú kávu, cappuccino alebo latte macchiato. Je to úžasný spôsob aromatickej chvíle relaxácie, ktorá vám umožní preniesť svoje myšlienky na najexotickejšie miesta.
Zavida írsky krém ochutená zrnková káva 907 g
24,47 €
25,76 € -5%
(s DPH)
Írsky krém Zavida je zložením starostlivo vybraných zŕn arabiky kombinovaných s írskou, krémovou vanilkou a čokoládou a najlepšími tónmi whisky. Káva má jedinečnú chuť a jej receptúra ​​bola vyvinutá asi pred 30 rokmi. Môže to byť základ pre klasickú írsku kávu, výborne chutí s pridaním napeneného mlieka.
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ Detaily