DAVIDOFF


Najpredávanejšie produkty v kategórii

Zobraziť ďalšie Skryť ďalšie-17%
Davidoff Espresso 57 Dark & Chocolatey zrnková káva 500 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Vychutnejte si jedinečné dielo kávových majstrov Tajomstvo kávy Davidoff Espresso 57 Dark & Chocolatey sa skrýva v jemnej vyváženosti času praženia a teploty. Tradičné bubnové praženie umožňuje jemné rozvinutie plnej chuti zŕn a dodáva espressu jeho výnimočnú chuť. Objavte jemnú arómu a nepatrné čokoládové tóny, ktoré potešia vaše zmysly. Dokonale sa hodí pre plné automatické kávovary.
9,88 €
11,90 €
-17%
Davidoff café creme elegant 500 g zrnková káva
check ZASIELAME IHNEĎ
Vychutnejte si jedinečné dielo kávových majstrov Kava Davidoff Cafe Creme je luxusná zmes aromaických zŕn, pochádzajúcich precažne zo Stednej a Južnej Ameriky, ktoré sa individuálne jemne pražia v bubnoch a vďakka tomu káva môže rozvinúť svoju elegantnú arómu a plnú chuť. Zmyslový zážitok pre znalcov kávy umocňuje bohatá a zamatová pena. Dokonale sa hodí pre plne automatické kávovary.
9,88 €
11,90 €
Davidoff Café Fine Aroma 100 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Káva – 100% arabika s bohatou a zároveň jemnou a elegantnou chuťou .
6,69 €
-20% MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ
Davidoff Espresso 57 dark & chocolatey instantná káva 100 g
MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ
Davidoff Espresso 57 dark & chocolatey instantná káva 100 g je káva pražená pri špeciálnom stupni praženia 57, ktorý je vyváženým spojením doby praženia a dokonalej teploty. To umožňuje, aby sa v prvotriednych zrnkoch rozvinula príjemná aróma s ľahko čokoládovou príchuťou. Tmavé, intenzívne praženie prekvapí typickou chuťou kávy espreso.
5,35 €
6,69 €