Zoznam produktov značky "LUCAFFÉ"

Lucaffé – kvalita a šarm - Cesta za úspechom je málokedy ľahká. Vyžaduje odhodlanie, kreatívne metódy práce, schopnosť nevzdávať sa pri prekážkach a samozrejme samotnú tvrdú prácu. Ani v oblasti kávy to nefunguje inak. Tie spoločnosti, ktorých zakladatelia obetovali svoj čas, prostriedky a úsilie, sa dostali na vrchol, kým iné upadli do zabudnutia a nikdy neopustili miesto svojho začiatku. Príbeh tvrdej práce a rýchleho vzostupu sa spája aj s ďalšou talianskou kávou – Lucaffé .

Spoločnosť bola založená v roku 1996 na brehoch Gardského jazera mužom menom Gian Luca Venturelli. Spoločnosť začala rapídne narastať a začali sa rozširovať metódy spracovania, praženia i balenia. V roku 2004 sa pražiareň presunula do Carpanedola neďaleko inej spoločnosti riadenej Gianom Lucom Vertunellim, ktorá funguje pod menom La Piccola. Ich spolupráca priniesla úspech jednej i druhej strane.

Množstevné zľavy Cena od 13,37 €
Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1 kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Mamma Lucia je zmes 40% Arabika a 60% Robusta. Zrna pochádzajú zo Strednej a Južnej Ameriky. Mamma Lucia vyniká plným telom, veľmi silnou chuťou s tónmi čokolády. Vďaka precíznemu procesu spracovania sa nejedná o horkú kávu. Káva je ideálna na prípravu kávových nápojov ale hlavne na cappuccino ale samozrejme Vás nesklame aj espresso. Káva má vyšší obsah kofeínu.
15,19 €
Množstevné zľavy Cena od 15,22 €
Lucaffé Espresso Bar zrnková káva 1 kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Espresso Bar je zmes 60% Arabiky a 40% Robusty, vďaka čomu sa v káve nenachádzajú kyslé tóny. Zrná pochádzajú zo Strednej a Južnej Ameriky. Lucaffé Espresso Bar je typickým zástancom silnejšieho typu severo talianskeho espressa. Káva je ideálna na prípravu espressa. Káva má vyšší obsah kofeínu. Všetky kávy značky Lucaffé sú typické pomalým pražením káv s jemnou kalcináciou v rotačných bubnoch. Káva má jemnú ale zároveň pikantnú chuť s nádychom sladkej praženej čokolády.
17,90 €
Množstevné zľavy Cena od 19,97 €
Lucaffé Classic zrnková káva 1 kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Espresso Classic je najpopulárnejšou zmesou vynikajúcej arabiky s malým prídavkom špičkovej robusty. Jemné, sladké, klasické talianske espresso. Pomalým pražením káva získava jemnú pikantnú chuť s nádychom sladkej praženej čokolády. Pomalé a jemné praženie zaistí zníženie horkých zložiek a káva je potom veľmi jemná, krémová s minimálnym vplyvom na prekyslovanie žalúdka. Mierna chuť, veľkorysé a mäkké telo, mierne smotanová crema s vynikajúcou arómou.
22,69 €
Množstevné zľavy Cena od 24,19 €
Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica zrnková káva 1 kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Mr. Exclusive je 100% Arabika z Južnej Ameriky, Ázie a malého množstva z Centrálnej Afriky. Stredne pražená káva vyniká jemnou sladkou chuťou, s tónmi čokolády, a orechov. Vďaka profesionálnym technologickým postupom pražiarne nenachádzame v káve skoro žiadne kyslé tóny. Káva je pražená pomaly a jemne v rotačnom bubne a kávové zrná sú rovnomerne tmavé, čo naznačuje vysokú kvalitu tejto zmesi. Lucaffé Mr. Exclusive Vás skutočne poteší ako exkluzívne espresso. Káva má nízky obsah kofeínu.
27,49 €
Množstevné zľavy Cena od 8,44 €
Lucaffé Mr. Exclusive 100% arabica 250 g mletá káva
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Mr. Exclusive je 100% Arabika z Južnej Ameriky, Ázie a malého množstva z Centrálnej Afriky. Stredne pražená káva vyniká jemnou sladkou chuťou, s tónmi čokolády, a orechov
9,59 €
-8%
Lucaffé Classic zrnková káva 4x1 kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Espresso Classic je najpopulárnejšou zmesou vynikajúcej arabiky s malým prídavkom špičkovej robusty.
83,50 €
90,76 €
-28%
Lucaffé Mr. Exclusive 100% arabica 250 g zrnková káva
check ZASIELAME IHNEĎ
Pražená zrnková káva Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica je špeciálna zmes odrôd Arabiky pochádzajúcich z Južnej Ameriky, Ázie a strednej Afriky. Je namiešaná tak, aby harmonicky vynikli len tie najlepšie vlastnosti jednotlivých káv. Vyznačuje sa vyváženou, sladkou chuťou, nízkou aciditou, stredným telom a optimálnou krémou. To všetko uzatvára príjemná, intenzívna aróma.
6,90 €
9,59 €
Množstevné zľavy Cena od 6,59 €
Lucaffé Classic mletá káva 250 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Pražená mletá káva v plechovke Zmes Arabiky (80%) a Robusty (20%). Charakteristika kávy Lucaffé Classic Pražená mletá káva Lucaffé Classic je ako stvorená pre milovníkov kvalitného espressa. Jedná sa o vynikajúcu zmes odrôd Arabiky s malým percentom Robusty.
7,49 €
-30%
Lucaffé Classic zrnková káva 250 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Pražená mletá káva v plechovke Zmes Arabiky (80%) a Robusty (20%). Charakteristika kávy Lucaffé Classic Pražená zrnková káva Lucaffé Classic je ako stvorená pre milovníkov kvalitného espressa. Jedná sa o vynikajúcu zmes odrôd Arabiky s malým percentom Robusty.
5,80 €
8,29 €
Množstevné zľavy Cena od 9,50 €
Lucaffé Decafeinato zrnková káva 250 g
check ZASIELAME IHNEĎ
Pokiaľ si nemôžete dopriať šálku kvalitnej kávy kvôli obsahu kofeínu, potom je Lucaffé Decaffeinato 250g zrnková  káva tým najvhodnejším riešením pre vás. Táto kvalitne spracovaná bezkofeínová káva vám dáva lahodný pôžitok z jej pitia. Kvalita je zaručená vďaka obsahu kávy, ktorá je zložená len z tých najkvalitnejších kávových zŕn druhu Arabica, ktoré sú samozrejme zbavené látky kofeín.
10,79 €
-10%
Lucaffé Classic zrnková káva 6 x 1 kg
check ZASIELAME IHNEĎ
Lucaffé Espresso Classic je najpopulárnejšou zmesou vynikajúcej arabiky s malým prídavkom špičkovej robusty.
122,53 €
136,14 €