Zoznam produktov značky "LUCAFFÉ"

Lucaffé Decafeinato mletá káva 250 g
5,57 €
9,28 € -40%
(s DPH)
Pokiaľ si nemôžete dopriať šálku kvalitnej kávy kvôli obsahu kofeínu, potom je Lucaffé  Decaffeinato 250g mletá káva tým najvhodnejším riešením pre vás. Táto kvalitne spracovaná bezkofeínová káva vám dáva lahodný pôžitok z jej pitia. Kvalita je zaručená vďaka obsahu kávy, ktorá je zložená len z tých najkvalitnejších kávových zŕn druhu Arabica, ktoré sú samozrejme zbavené látky kofeín.
Lucaffé Decafeinato zrnková káva 250 g
8,91 €
9,28 € -4%
(s DPH)
Pokiaľ si nemôžete dopriať šálku kvalitnej kávy kvôli obsahu kofeínu, potom je Lucaffé Decaffeinato 250g zrnková  káva tým najvhodnejším riešením pre vás. Táto kvalitne spracovaná bezkofeínová káva vám dáva lahodný pôžitok z jej pitia. Kvalita je zaručená vďaka obsahu kávy, ktorá je zložená len z tých najkvalitnejších kávových zŕn druhu Arabica, ktoré sú samozrejme zbavené látky kofeín.
Lucaffé Exquisit zrnková káva 1 kg
22,27 €
26,20 € -15%
(s DPH)
Veľmi pôsobivá zmes od značky Lucaffé je skomponovaná z výberových odrôd arabiky (90 %) z Južnej Ameriky s malým množstvom veľmi kvalitnej robusty (10 %). Určite vás nadchne svojou špecifickou chuťou, ktorú oceňujú priaznivci netradičných kávových zmesí. Táto zrnková káva má výraznú chuť so zábleskmi kakaa, čokolády a orechov. Hustá kréma a dlhotrvajúca dochuť z nej robia „pani“ medzi kávami. Ideálna na prípravu espressa výnimočnej kvality a špeciálne príležitosti, ktoré si pýtajú niečo extra.
Lucaffé Mr. Exclusive 100% arabica 250 g zrnková káva
7,94 €
8,36 € -5%
(s DPH)
Pražená zrnková káva Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica je špeciálna zmes odrôd Arabiky pochádzajúcich z Južnej Ameriky, Ázie a strednej Afriky. Je namiešaná tak, aby harmonicky vynikli len tie najlepšie vlastnosti jednotlivých káv. Vyznačuje sa vyváženou, sladkou chuťou, nízkou aciditou, stredným telom a optimálnou krémou. To všetko uzatvára príjemná, intenzívna aróma.