Nové produkty

Orion Lentilky kartón 64x28g
25,91 €
28,16 € -8%
(s DPH)
Sú guľaté, hravé, farebné a plné fantázie. Čo to je? No predsa LENTILKY! Dražé z mliečnej čokolády vyrábané z kakaa podľa princípov etického poľnohospodárstva Nestlé® Cocoa Plan® a certifikovaného spoločnosťou Rainforest Alliance. Čokoládové centrá sú obalené vo farebnej cukrovej kruste ôsmich farieb. V krabičke nájdete LENTILKY v červenej, žltej, oranžovej, ružovej, modrej, fialovej, zelenej a hnedej farbe. LENTILKY sú farbené prevažne farbiacimi potravinami. LENTILKY v tradičnej uzatvárateľnej papierovej krabičke sú ideálna sladkosť na cesty, ale aj na maškrtenie doma s rodinou.
Eduscho Wiener Gold 500g zrnková káva
6,98 €
8,95 € -22%
(s DPH)
Jemne aromatické zloženie kávy Viedeň, pôsobivé kozmopolitné mesto s triedou a dlhou tradíciou kaviarní. Pre toto kultúrne mesto sa hodí len špičková káva, ktorá spĺňa najvyššie nároky: S Viedenským zlatom zostavilo EDUSCHO takú kávu pre dokonalý pôžitok v najlepšom viedenskom štýle. Zaujme svojou jemnou, ale plnou vôňou a jemnou, harmonickou chuťou. Naše viedenské zlato je elegantné a predsa živé ako slávny viedenský valčík. Vyskúšajte toto jedinečné zloženie kávy a nechajte sa rozmaznávať podľa viedenskej tradície.
Rhino coffee odklepávač na zapustenie
49,96 €
54,90 € -9%
(s DPH)
Vstavaný odklepávač/knock box s gumovým okrajom je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele triedy 304. Vhodný do horeca prevádzok vďaka jeho kompaktným rozmerom.  Kompaktný a pritom veľmi robustný a odolný. Odklepávač je po celom obvode doplnený robustným gumovým tesnením. Stredová tyč je obalená gumovým tesnením na pohodlné a bezpečné odklepávanie.
Easypix KiddyPix Mystery
33,90 €
(s DPH)
Easypix KiddyPix Mystery je ideálny prvý fotoaparát pre najmenších. Jeho ergonomický tvar umožňuje ľahké uchopenie bez toho, aby prsty zakrývali objektív. Predná šošovka KiddyPix Mystery poskytuje nádherné snímky s rozlíšením až 5 MP (interpoláciou) a farebné videá so zvukom a rozlíšením až Full HD (1 920 x 1 080 pri 25 fps interpolácií). Zadná šošovka je ideálna pre prvé selfie. Vďaka 2'' LCD displeju môžu malí fotografi okamžite skontrolovať svoje snímky a ozdobiť ich širokou škálou vtipných a pekných rámčekov. Priložený remienok na ruku chráni KiddyPix Mystery pred stratou pri hraní vonku alebo behaní po dome.