Nové produkty

Saeco Aulika Evo Top HSC
1 253,00 €
1 790,00 € -30%
(s DPH)
Kávovar Aulika je vysoko kvalitný kávovar, ktorý je určený pre profesionálne využitie. Okrem iných predností ponúka aj funkciu One Touch - možnosť prípravy mliečnych špecialít pomocou jedného stlačenia tlačidla. Hlavná prednosť - vysoký obsah zásobníkov kávy, vody a použitej kávy ho predurčuje pre profesionálne použitie.
Saeco Aulika Evo Top HSC RI
1 337,00 €
1 910,00 € -30%
(s DPH)
Kávovar Aulika s pevným pripojením na vodu je  vysoko kvalitný kávovar, ktorý je určený pre profesionálne využitie. Okrem iných predností ponúka aj funkciu One Touch - možnosť prípravy mliečnych špecialít pomocou jedného stlačenia tlačidla. model možno pripojiť k pevnému vodovodnému rad, čo ocenia hlavne frekventované prevádzky.  Hlavné prednosti  vysoký obsah zásobníkov na kávu, vodu a použitú kávu pre profesionálne využitie.
Zavida kokosové potešenie ochutená zrnková káva 907 g
24,47 €
25,76 € -5%
(s DPH)
Zavida Coconut Delight je zloženie starostlivo vybraných zŕn arabiky v kombinácii s exotickou kokosovou arómou. Presne vyvážené množstvo kokosového oleja mu dodáva výraznú tropickú dochuť a je vynikajúcim dezertným návrhom. Káva sa výborne hodí s prídavkom mlieka a ako základ pre ľadovú kávu, cappuccino alebo latte macchiato. Je to úžasný spôsob aromatickej chvíle relaxácie, ktorá vám umožní preniesť svoje myšlienky na najexotickejšie miesta.
Zavida amaretto almond ochutená zrnková káva 907 g
24,47 €
25,76 € -5%
(s DPH)
Zavida Amaretto Almond je zložením starostlivo vybraných zŕn arabiky. Vyznačuje sa kombináciou sladkej, ovocnej príchute likéru Amaretto s mandľovými orechmi. Zaručuje skutočnú pastvu pre zmysly. Výborne chutí s prídavkom mlieka alebo šľahačky. Káva sa skvele hodí ako stimulujúce ranné espresso a zároveň ako doplnok k vášmu obľúbenému dezertu. Táto zmes vďačí za svoju jedinečnú arómu vysoko kvalitným aromatickým olejom.