Nové produkty

Illy Arabica Selection India zrnková káva 250 g
7,93 €
8,26 € -4%
(s DPH)
Káva Illycaffe´s.p.a. svojou lákavou chuťou a príťažlivou vôňou prispeje k lepšiemu štartu do dňa. Zrnková káva je zabalená v 250g balenia a pri menšej spotrebe nebude zvetrávať. Ide o 100 % Arabiku s nápadnou vôňou a bohatou chuťou. Krajinou jej pôvodu je India, za pražením potom stojí Taliansko. Zaujímavé vlastnosti kávy Zrnková káva illy 250 g INDIA Zrnková káva určená na mletie pred prípravou Čistá Arabica s intenzívnou arómou a chuťou.
Illy Arabica Selection Colombia zrnková káva 250 g
7,93 €
8,26 € -4%
(s DPH)
V Kolumbijských Andách sú ideálne podmienky na pestovanie kvalitnej kávy Arabica, ktorá sa vyznačuje bohatou arómou a výraznými ovocnými tónmi citrusov a červeného ovocia.   V odrodových kávach Illy Arabica Selection sa nachádzajú iba starostlivo vyberané zrnká z príslušnej krajiny. Tieto kávy sú používané aj na miešanie všetkých zmesových káv Illy. Každá káva Arabica Selection má unikátnu chuť a arómu, ktorá vystihuje špecifiká kultúry a rázu danej krajiny. Ochutnajte vďaka týmto kávam aj Vy ako chutí svet.
Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg
16,47 €
18,30 € -10%
(s DPH)
Zrnková káva Trend Collection Caffe Crema Intenso Julius Meinl sú starostlivo vybrané kávové zrná z Južnej Ameriky a Ázie. Káva sa vyznačuje plným a silnou arómou, jemnou chuťou a vyváženú dochuťou a obvzlášť zamatovou penou. Je obzvlášť vhodná na prípravu s mliekom. Káva je pražená v pražírnách vo Viedni alebo v talianskej Vincenze s veľkými skúsenosťami a citom. Šetrným pražením vzniká čokoládovo hnedý viedenský stupeň hnědosti kávy. Káva sa po upražení obratom zabalí tak, aby bolo ochránené arómu. Nepretržitá kontrola a ochutnávka od surovín až po hotový produkt garantujú, že sa do šálky kávy dostane len tá najlepšia a najkvalitnejšia káva.
Kimbo Premium zrnková káva 1 kg
18,25 €
20,50 € -11%
(s DPH)
Kimbo Premium je káva zložená výhradne z kávových zŕn odrody Arabica (100%) z pestovaných v Latinskej Amerike, východnej Afrike a Indonézii. Káva má perfektnú pomerne intenzívnu chuť so zaujímavou ovocnou a pikantnou dochuťou. Ideálna pre espresso, veľmi dobre dobre ladí s mliekom. Vynikajúca ako raňajková káva, ale môžete ju vypiť  v ktorúkoľvek dennú dobu. Pražená tradičnou pražiarňou v Neapole.
Baristapro sitko do páky 2 šálky 22 g
24,80 €
26,96 € -8%
(s DPH)
Vhodné pre páky 58 mm. ø hrany 70 mm, ø tela 60 mm - výška 28 mm - 661 otvorov Oceľ Aisi 304 - certifikovaná pre potraviny. Otvory vyrobené s presným priemerom a počtom špeciálne navrhnuté a testované na aby sa zabezpečila homogénna extrakcia a a vyvážené množstvo rozpustného v pohári. Stred sitka tvarovaný pre odstránenie channelingu. Elektroleštenie pre zaručenie povrchu s vyššou pevnosťou a odolnosťou. 100% vyrobené v Taliansku