Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vám oznámiť, že všetky objednávky, ktoré budú doručené do 23.12.2019 (do 13:00 hod.), budú expedované štandardne ihneď.   Objednávky, ktoré budú vystavené po tomto termíne, budú expedované  z dôvodu vianočnej dovolenky od 02.01.2020.  Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa šťastia, zdravia a úspechov v novom roku! Kolektív Tvojakáva.sk
1786015

Silikónové tesnenie do boilera

1786015

Silikónové tesnenie do boilera automatov Media XM a XS.

Viac detailov

2,12 € s DPH

1,77 € bez DPH

Nákupom získate 2bodov. Pri zakúpení ktoréhokoľvek produktu z nášho obchodu Vám náš vernostný program Club Kávičkár pripočíta body v hodnote 2% zo sumy každej doručenej a zaplatenej objednávky. Tieto body si potom môžete kedykoľvek vymeniť za zľavový kupón a použiť ako zľavu pri nasledujúcej objednávke. Stav bodov môžete kedykoľvek sledovať v sekcii Môj účet v sekcii CLUB KÁVIČKÁR. Tento vernostný systém môžu však využiť len registrovaní zákazníci. Vernostný program CLUB KÁVIČKÁR platí aj na zľavnený tovar a môžete ho využívať bez akéhokoľvek časového obmedzenia.


ZASIELAME IHNEĎ


Do 79€ = 3,30€
Nad 79€ = Zadarmo


Už do 24 hodín od odoslania tovaru.

Tesnenie časom zostarne a automat nebude dávkovať správne množstvo vody do pohárov. Riešením je jednoduchá výmena tesnenia.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Silikónové tesnenie do boilera

Silikónové tesnenie do boilera

Silikónové tesnenie do boilera automatov Media XM a XS.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)