Luxedo dezinfekcia povrchov 1000 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-12%

Luxedo dezinfekcia povrchov 1000 ml

Univerzálny liehový prostriedok na báze Bioetanolu na dezinfekciu plôch a predmetov . Návod na použitie : Neriedený prípravok naneste na povrchy a nechajte voľne vyschnúť. Príspevok aplikujte mechanickým rozprašovačom alebo nanesením na handričku. Prípravok je možné používať na rôzne povrchy - PVC, laminát, oceľ, keramika, mramor, leštený kameň. 

19,85 € s DPH 22,56 € -12%
2% z každého nákupu Vám vrátime spať

Do peňaženky si pripíšete sumu - 0,40 €

check ZASIELAME IHNEĎ
  Najlepší vernostný program

2 % z každého nákupu späť

  Expresná doprava

Už do 24 hod

  Vrátenie tovaru

Do 14 dní

  Dodanie

Kuriérom DPD a UPS

  Spôsoby platby

Dobierka, platobná karta, prevodom

  Poštovné zdarma od €79

Do €79 iba €3,90

Popis

Obchodný názov : Luxedo dezinfekcia povrchov 1000 ml

UPOZORNENIE : 

Prípravok nie je vhodný na dezinfekciu rúk s dôvodu vysušujúceho účinku. . Prípravok nie je vhodný na dezinfekciu povrchov, ktoré nie sú odolné voči oxidačným činidlám a organickým rozpúšťadlám - predovšetkým lakované alebo naolejované drevo, lepené povrchy, povrchy so špociálnymi nátermi a filmami. Ak si nie ste istí, tak prípravok vyskúšajte na malej ploche a pozorujte účinok po dobu 10 minút. Opakované a dlhodobé používanie prípravku môže spôsobiť zmenu farby, stvrdnutie a popraskanie gumy a niektorých plastov.

Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa. Nefajčite. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú. Urobte preventívne opatrenia proti výbojom statickej elektriny. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

PO POŽITÍ: okamžite volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKE INFORMAČNÉ CENTRUM (+421 2 54 774 166) alebo lekára. Nevyvolávajte zvracanie.

V prípade požiaru: na hasenie použite piesok, prášok, alebo penu odolnú voči alkoholu. Núdzové telefónne číslo: NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM, Limbová 5, 833 05 Bratislava, Tel.: +421 2 54 774 166

Karta bezpečnostných údajov k dispozícii v sekcii : Na stiahnutie.

Objem balenia : 1 L

Zloženie : Etanol 65% objemu

Používajte neriedené . Len na vonkajšie použitie.

Distribútor:   MI holding s.r.o., Sama Chalupku 20F, 07101 Michalovce, Tel: 0905339339

Tabuľka vlastností

3092363