Znížená cena Colombia El Colibrí 250g zrnková káva

Colombia El Colibrí 250g zrnková káva

El Colibrí zo slovenskej plantáže je mokrou metódou spracovaná odroda kávovníka arabského Caturra. 100% arabika s garanciou pôvodu plantáže.

Viac detailov

8,36 € s DPH

6,97 € bez DPH

-5%

8,80 €  s DPH

Nákupom získate 8bodov. Pri zakúpení ktoréhokoľvek produktu z nášho obchodu Vám náš vernostný program Club Kávičkár pripočíta body v hodnote 2% zo sumy každej doručenej a zaplatenej objednávky. Tieto body si potom môžete kedykoľvek vymeniť za zľavový kupón a použiť ako zľavu pri nasledujúcej objednávke. Stav bodov môžete kedykoľvek sledovať v sekcii Môj účet v sekcii CLUB KÁVIČKÁR. Tento vernostný systém môžu však využiť len registrovaní zákazníci. Vernostný program CLUB KÁVIČKÁR platí aj na zľavnený tovar a môžete ho využívať bez akéhokoľvek časového obmedzenia.


MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ


Do 79€ = 3,90€
Nad 79€ = Zadarmo


Už do 24 hodín od odoslania tovaru.

Káva pražená na tri rôzne prípravy. Otestované a nami doporučené. 
Pre výber najlepšej chuti uveďte do kolónky "poznámka" vašu prípravu:
Prvá slovenská plantáž El Colibrí sa nachádza na náhornej plošine v blízkosti mesta Popayán v oblasti Cauca v Kolumbii. Je vysadená piatimi tisícmi ovocných krov druhu Coffea arabica, odrody Caturra. Šálka nápoja je chuťovo čistá, dobre vyvážená, so stredným telom. Chuť charakterizuje med s nádychom po orieškoch a tóny citrusov . 

Samotná plantáž je súčasťou Hacienda Supracafé vo výške 1700 – 1900 m.n.m. Je situovaná v miernom údolí pripomínajúceho svojim okrúhlym tvarom amfiteáter. V dolnej časti, plnej stromov, vyviera prameň vody. Názov pochádza zo španielskeho pomenovania kolibríka – el colibrí, ktorý sa v tejto lokalite hojne vyskytuje. 

Káva z tohtoročného zberu 2015 je spracovaná mokrou metódou a sušená na slnku. 

Mletie Zrnková
Zloženie 100 % arabika
Obsah kofeínu Nízky

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Colombia El Colibrí 250g zrnková káva

Colombia El Colibrí 250g zrnková káva

El Colibrí zo slovenskej plantáže je mokrou metódou spracovaná odroda kávovníka arabského Caturra. 100% arabika s garanciou pôvodu plantáže.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (11)