VÝPREDAJ 30 % A VIAC

Upozorňujeme zákazníkov, že niektoré produkty vo výpredaji môžu mať obmedzenú záručnú dobu. Odporúčame si záručnú dobu odkontolovať v detaile produktu. Dakujeme

Lavazza Rossa mletá káva 250 g
2,86 €
4,09 € -30%
(s DPH)
Káva sa vyznačuje sladkastou,čokoládovou príchuťou.Lavazza Qualità Rossa je pre milovníkov pravého talianskeho espressa. Intenzívna, bohatá a pikantná - naša obľúbená espresso zmes pre cappuccino a latte macchiato prinesie do vášho domova autentickú chuť Talianska.Lavazza Qualità Rossa je vyrobená s láskou. Jej varenie -rituál dokonalosti, ktorý dáva jej milovníkom ten pravý náboj talianskej kávy.
Tchibo Exclusive original zrnková káva 1 kg
11,33 €
16,19 € -30%
(s DPH)
Lahodná káva pre vás a vašich blízkych. Jej jemná aróma a harmonická chuť premení každú chvíľu s kávou na jedinečný zážitok. Na vytvorenie tejto jedinečnej zmesi odborníci z Tchibo vyberajú len tie najlepšie zrná Arabica a pridávajú k nim výrazné zrná Robusta. Každý druh kávy sa praží oddelene, aby vynikla bohatosť chuti a vône ukrytá v každom zrnku – pre vaše potešenie.    
Segafredo Selezione Organica zrnková káva 1 kg
13,58 €
19,40 € -30%
(s DPH)
Segafredo Organic je zmes zrnkovej kávy Arabika a Robusta tej najvyššej kvality, ktorá je ekologicky pestovaná a zbieraná v krajinách, ako je Mexiko, Peru a Uganda. Zrná Robusty aj intenzívnejšie praženie jej dávajú jemnú chuť a bohatú arómu. Káva je označená európskym logom pre biopotraviny – máte tak istotu, že káva vyrástla v podmienkach ekologického poľnohospodárstva pod kontrolou príslušných organizácií. Na pestovanie farmári nepoužili žiadne syntetické prostriedky na ochranu rastlín ani žiadne škodlivé hnojivá. Zmes z najčistejších zŕn kávy zo Strednej a Južnej Ameriky upúta sviežim ovocno-kvetinovou arómou a zamatovou cremou.
Mauro Special Bar zrnková káva 1 kg
14,63 €
20,90 € -30%
(s DPH)
Začnite deň s radosťou s touto silnou raňajkovou kávičkou, ktorá vám dodá energiu, ktorú potrebujete na všetky nové výzvy.Sofistikovane vyvážená zmes juhoamerickej arabiky (20 %), ktorá sa zmyselne prepája s ázijskou robustou (80 %). Chuť je výrazná, zjemnená čokoládovou dochuťou.Mauro Special Bar je typická rázna juhotalianska káva s vysokým podielom chuťovo výraznej robusty. Typická južanská chuť vďaka tradícii pomalého praženia, tzv. „tostatura lenta“. Poznávacie znaky: jemná horkosť a výrazná aróma.
Vergnano Bio Organic 100 % arabika zrnková káva 1 kg
22,47 €
32,10 € -30%
(s DPH)
Káva Vergnano 100% Arabica Organic je prestížna zmes z najlepších kávových zŕn. Pochádza výlučne z plantáží, ktoré rešpektujú pravidlá ekologického poľnohospodárstva. Tieto farmy sú prevádzkované v súlade s prírodou a rešpektujú miestny ekosystém. Ďalšie výhody sú dokonale vyvážené telo a unikátna zmes sladkosti. Vergnano 100% Arabica Organic je ideálna pre prípravu cappuccina a latté.