Ľadové čaje Ahmad za skvelé ceny

Ahmad ľadový čaj

Ahmad tea ľadový čaj limetka a citrón 20 x 2 g
3,65 €
4,06 € -10%
(s DPH)
Ľadový čaj hotový za 5 minút. Bez varenia a bez čakania! Zmes najkvalitnejších lístkov čierneho čaju je obohatená sviežou citrónovou príchuťou. Spoľahlivo vás povzbudí, osvieži a udrží v pohode po celý deň. Vrecko stačí zaliať studenou vodou a nechať 5 minút lúhovať. Potom už len dôkladne premiešať, pridať ľad a váš ľadový čaj je pripravený. 
Ahmad tea ľadový čaj letná zmes 20 x 2 g
3,65 €
4,06 € -10%
(s DPH)
Osviežte sa chuťou jahody, maliny a čerešne v tejto delikátnej zmesi bez cukru a kofeínu. Sáčok stačí zaliať studenou vodou a nechať 5 minút lúhovať. Potom už len dôkladne premiešať, pridať ľad a váš ľadový čaj je pripravený. Ide o naozajstný čaj, ktorý neobsahuje cukor ani umelé sladidlá. Osladiť si ho teda môžete podľa vlastnej chuti.
Ahmad tea ľadový čaj melón a mäta 20 x 2 g
3,65 €
4,06 € -10%
(s DPH)
Osviežte sa chuťou ľadového čaju s príchuťou melónu a mäty bez kofeínu. Sáčok stačí zaliať studenou vodou a nechať 5 minút lúhovať. Potom už len dôkladne premiešať, pridať ľad a váš ľadový čaj je pripravený. Ide o naozajstný čaj, ktorý neobsahuje cukor ani umelé sladidlá. Osladiť si ho teda môžete podľa vlastnej chuti.